Aktualijos

„Žmogaus vertybinės nuostatos. Vertybės ir gėrybės“.

Grupė Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos dešimtos ir dvyliktos klasės mokinių dalyvavo netradicinėje integruotoje tikybos – etikos pamokoje tema „Žmogaus vertybinės nuostatos. Vertybės ir gėrybės“. Išvykos metu edukacijos vyko Šiluvoje, Tytuvėnų vienuolyne, Pranciškonių vienuolyne prie Kryžių kalno. Edukacijos vertė susimąstyti, suvokti apie turimas vertybes, pasirinkimus
Ankstesni įrašai


DĖMESIO !!!

 

2019 m. spalio 14- 25 d.

vykdysime akciją

“NEVĖLUOK”

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 10 klasės mokiniai Deimantė Šoliūnaitė, Gabrielė Petuškaitė, Laurynas Austrotas ir Žygimantas Mažeika kartu su anglų kalbos mokytoja Ina Juškyte rugsėjo – spalio mėnesį dalyvavo Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuotoje tarptautinėje kūrybinėje iniciatyvoje ,, Pasaulio tautų teisuoliai“ projekte.

Spalio 8 dieną mokyklos bibliotekoje vyko Bruno Fererro skaitymai „Iš širdies – į širdį...“. Šiame renginyje dalyvavo  10 klasės mokiniai.

Graži draugystė tarp Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos ir Sakartvelo technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centro prasidėjo 2016 metais. Jos iniciatorius ir puoselėtojas yra mūsų kraštietis profesorius Vidas Kavaliauskas, Sakartvelo technikos universiteto garbės daktaras, Lietuvių kalbos ir kultūros centro vadova

         “Mokytojau,,,tu ateini į klasę ir tarsi aktorius užmiršti savo rūpesčius. Gyveni suplanuotą 45 minučių gyvenimą. Mokai ne tik taisyklių, tiesų, formulių ar dėsnių.