Aktualijos

Lauros Česnavičiūtės karpinių paroda

Trečiadienio popietę mokyklos bibliotekoje vyko  buvusios mokinės Lauros Česnavičiūtės karpinių paroda. Laura karpiniais susidomėjo prieš keletą metų, pradėjusi mokytis mūsų mokykloje. Nuo to laiko mergina jų iškarpė keletą šimtų. Karpiniai įvairaus dydžio, įvairios tematikos, tačiau pats mieliausias širdžiai – pirmasis, kuriame pavaizduotas japonės moters veidas. Laura sako, kad karpymas tai ne tik  laisvalaikio praleidimo forma, bet ir  relaksacija, būdas nusiraminti, pabėgti nuo nereikalingų minčių. Na, o didžiausias malonumas būna tada, kai dovanojamas darbas žmogaus veidą nušviečia džiaugsmo šypsena...

Lauros darbai darosi vis sudėtingesni ir apimtimi, ir atlikimu. Tai ir iš keleto dalių sudaryti zodiako ženklai, pagal fotografijas iškarpyti žmonių atvaizdai,... Dėkojame Laurai už suteiktą malonumą mėgautis jos darbais ir linkime didžiausios kūrybinės sėkmės.

 

  1. Makauskienė
Ankstesni įrašai


Lapkričio 20d. Marijampolėje vyko Alytaus regiono profesinio mokymo įstaigų stalo teniso turnyras.

2019-11-07 Profesijos mokytojos A.Čeponienė ir V.Murauskienė kartu su PB18 ir PB17 grupės mokiniais aplankėme  Litexpo parodų rūmus, kuriuose vyko Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF 2019.

2019 m. Spalio 24 d. Veisiejų TVM  Statybos darbų kabinete ir laboratorijoje vyko Veisiejų TVM ST18 grupės mokinių

 KONKURSAS

 „Apdaila plytelėmis“

 

Konkurse dalyvavo  St18 grupės mokiniai . Konkursas vyko pagal mokyklos direktorės patvirtintus nuostatus. Mokiniai sprendė teorinės dalies testą. Keturi geriausiai išsprendę testą  vėliau rungėsi praktinės dalies rungtyje

I. Papildomo priėmimo terminai

 

  1. Prašymų registravimas: 2019 m. lapkričio 11 d. – 2019 m. gruodžio 11 d.
  2. Kvietimo mokytis paskelbimas: 2019 m. gruodžio 16 d. – 2019 m. gruodžio 17 d.
  3. Sutarčių pasirašymas: 2019 m. gruodžio 18 d. – 2019 m. gruodžio 20 d.
  4. Mokymosi pradžia: 2020 m. sausio 6 d.

Kokybiško maisto konferencijos įkvėptos, dalinamės idėjomis su mokyklos bendruomene. Šią savaitę skelbėme žaliąja – vyko  ,,Diena be plastiko‘‘.