Aktualijos

“Atviros Šakių rajono moksleivių štangos spaudimo varžybos”

Gruodžio 4 dieną Marijampolės profesinio rengimo centre, Kudirkos Naumiesčio skyriuje, vyko “Atviros Šakių rajono moksleivių štangos spaudimo varžybos”. Kartu su fizinio ugdymo mokytoja Saiva Stankevičiene mokyklą atstovavo 11-os klasės mokinys Tautvydas Žideckis, kuris pirmą kartą varžybose startavo, kovojo tarp 8 stiprių moksleivių iki 69kg kategorijoj ir iškovojo III vietą (I vieta - išspausta 105kg, II - 95kg ir III - 90kg). Linkime Tautvydui dar sėkmingesnių startų varžybose su jėgos trikovės treneriu Artūru Mačioniu.
Ankstesni įrašai


Gruodžio 3 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bibliotekoje vyko  susitikimas su Lietuvos kartvelu Niko Amirgulašvili. Nors Niko gimė ir augo Lietuvoje, tačiau savo gimtine laiko ir Sakartvelą, kur vaikinas gana dažnai lankosi ir iš kurio  kilę abu jo tėvai.

Lapkričio 28 dieną mokyklos bibliotekoje vyko popietė “Pasakėčios, praaugusios laiką...”, skirta Simono Stanevičiaus 220 – osioms gimimo metinėms paminėti. Popietės dalyviai - 11 klasės mokiniai ir jų lietuvių kalbos mokytoja Danguolė Sušinskienė.

Trečiadienio popietę mokyklos bibliotekoje vyko  buvusios mokinės Lauros Česnavičiūtės karpinių paroda. Laura karpiniais susidomėjo prieš keletą metų, pradėjusi mokytis mūsų mokykloje.

Lapkričio 20d. Marijampolėje vyko Alytaus regiono profesinio mokymo įstaigų stalo teniso turnyras.

2019-11-07 Profesijos mokytojos A.Čeponienė ir V.Murauskienė kartu su PB18 ir PB17 grupės mokiniais aplankėme  Litexpo parodų rūmus, kuriuose vyko Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF 2019.