Aktualijos

“Kalėdinį smiginio turnyrą 2019m.”

Gruodžio 19d. mokykloje fizinio ugdymo mokytoja Saiva Stankevičienė organizavo “Kalėdinį smiginio turnyrą 2019m.”. Atkakli kova vyko trejose grupėse, tarp merginų, vaikinų ir administracijos darbuotojų. Pirmos vietos nugalėtojai: Deimantė Šoliūnaitė, Rytis Janeika ir Rasa Supranavičiūtė. Antrosios vietos nugalėtojai: Laura Jaskelevičiūtė, Alvaidas Kaduškevičius ir Marius Marčiukaitis. Trečiosios vietos nugalėtojai: Gitana Liaukevičiūtė, Ignas Muliuolis ir Algimantas Plečkaitis. Sveikiname prizininkus ir linkime Visiems sėkmės ruošiantis kitiems metams.
Ankstesni įrašai


Į mano sielą jau atėjo Kalėdos… Gruodžio 18 dieną teko laimė klausyti “Metų paskaitos lituanistui“ - “ Lietuvybė ir europietiškumas: apie autentiką kalboje ir būtyje”, kurią skaiė doc.dr. Naglis Kardelis. Vilniaus universiteto didingumas, garbinga auditorija, iškilminga nuotaika nuteikė sakraliai.

gruodžio 19 d., ketvirtadienį, 14.30 val. posėdžių salėje

Gruodžio 12d. Veisiejų krašto muziejuje susirinko daug įvairaus amžiaus žmonių. Tarp jų ir mūsų mokyklos mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Danguole Sušinskiene.

Gruodžio 11 dieną Marijampolėje vyko Alytaus regiono profesinio mokymo įstaigų salės futbolo varžybos. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklą atstovavo fizinio ugdymo mokytoja Saiva Stankevičienė ir jungtinė vaikinų komanda,

Kviečiame užsukti į biblioteką