Aktualijos

Kalėdinis „Talentų šou- 2019“

2019 – 12 – 20  mokykloje vyko Kalėdinis karnavalas „Talentų šou- 2019“.  Šventiškai išpuoštoje aktų salėje širdis džiugino mokinių pasirodymai- šilti žodžiai, mokinių atliktos dainos, šokiai, vaidinimai. Labai džiaugiamės, kad  į mokyklą atvyko Kalėdų Senelis, kuris visus pasveikino su artėjančiomis šventėmis ir  atnešė dovanėlių. Smagu, kad Kalėdų Senelis dalyvavo mokinių pasirodyme. Tariu AČIŪ mokiniams, nepabūgusiems scenos, įdėjusiems sunkaus darbo ir  sukūrusiems gražią šventę, AČIŪ grupių auklėtojams, padėjusiems mokiniams ruošiant pasirodymus, AČIŪ mokytojai V. Alšauskienei už šventiškai papuoštą mokyklą, AČIŪ mokyklos direktorei ir atsakingiems administracijos darbuotojams už tai, kad sulaukėme dosnaus Kalėdų Senelio.

Renginio organizatorė mokytoja R. Blaževičienė
Ankstesni įrašai


Gruodžio 19d. mokykloje fizinio ugdymo mokytoja Saiva Stankevičienė organizavo “Kalėdinį smiginio turnyrą 2019m.”. Atkakli kova vyko trejose grupėse, tarp merginų, vaikinų ir administracijos darbuotojų.

Į mano sielą jau atėjo Kalėdos… Gruodžio 18 dieną teko laimė klausyti “Metų paskaitos lituanistui“ - “ Lietuvybė ir europietiškumas: apie autentiką kalboje ir būtyje”, kurią skaiė doc.dr. Naglis Kardelis. Vilniaus universiteto didingumas, garbinga auditorija, iškilminga nuotaika nuteikė sakraliai.

gruodžio 19 d., ketvirtadienį, 14.30 val. posėdžių salėje

Gruodžio 12d. Veisiejų krašto muziejuje susirinko daug įvairaus amžiaus žmonių. Tarp jų ir mūsų mokyklos mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Danguole Sušinskiene.

Gruodžio 11 dieną Marijampolėje vyko Alytaus regiono profesinio mokymo įstaigų salės futbolo varžybos. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklą atstovavo fizinio ugdymo mokytoja Saiva Stankevičienė ir jungtinė vaikinų komanda,