Aktualijos

Netradicinė pamoka Veisiejų krašto muziejuje

Gruodžio 12d. Veisiejų krašto muziejuje susirinko daug įvairaus amžiaus žmonių. Tarp jų ir mūsų mokyklos mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Danguole Sušinskiene. Visiems dalyviams buvo įdomu ne tik pamatyti aktorę Virginiją Kochanskytę, bet ir išgirsti jos mintis, profesionaliai skaitomus vieno žymiausių lietuvių poeto, mūsų kraštiečio  Sigito Gedos eilėraščius. Viešnia pristatė kartu su aktoriu Sigučiu Jačėnu išleistą kompaktinį diską „Sigitas Geda.Septynių vasarų giemės. Ars Poetica“. Susitikimo metu ne tik daugiau sužinojome apie unikalaus poeto asmenybę, gyvenimą, kūrybą, bet ir pasimokėme iškalbos, raiškaus žodžio meno, nuoširdaus, šilto bendravimo. O gautas dovanų kompaktinis diskas bus puiki galimybė ir kitiems mokiniams geriau pažinti Sigito Gedos kūrybą ir mokytis raiškiai skaityti.
Ankstesni įrašai


Gruodžio 11 dieną Marijampolėje vyko Alytaus regiono profesinio mokymo įstaigų salės futbolo varžybos. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklą atstovavo fizinio ugdymo mokytoja Saiva Stankevičienė ir jungtinė vaikinų komanda,

Kviečiame užsukti į biblioteką

DĖMESIO!!!!!   DĖMESIO!!!!!!

    Gruodžio 10 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 10 klasės mokiniai, vadovaujami bibliotekininkės Astos Makauskienės,  dalyvavo edukacijoje „Knygrišystė kaip vienas seniausių amatų“.

         2019– 12 – 20d. 10 val.  mokyklos Aktų salėje vyks Kalėdinis karnavalas „Talentų šou“.