Aktualijos

“Pasakėčios, praaugusios laiką...”

            Lapkričio 28 dieną mokyklos bibliotekoje vyko popietė “Pasakėčios, praaugusios laiką...”, skirta Simono Stanevičiaus 220 – osioms gimimo metinėms paminėti. Popietės dalyviai - 11 klasės mokiniai ir jų lietuvių kalbos mokytoja Danguolė Sušinskienė. Popietės metu bibliotekininkė Asta Makauskienė mokinius supažindino su šio rašytojo biografija, jo nuveiktais darbais. Birutė Savičiūtė, Saulius Rėkus, Iveta Sližauskaitė  skaitė pasakėčias „Lapė ir juodvarnis“, „Lapė ir žąsys“, „Arklys ir meška“. A. Makauskienė perskaitė odę „Šlovė žemaičių“.  Popietės metu buvo siekiama parodyti, kaip savo moksline veikla ir poetine kūryba Simonas Stanevičius gynė gimtosios kalbos teises, žadino tautinę savimonę, rodė kelius, kuriais eidama tauta gali išsaugoti savo gyvybingumą.
Ankstesni įrašai


Trečiadienio popietę mokyklos bibliotekoje vyko  buvusios mokinės Lauros Česnavičiūtės karpinių paroda. Laura karpiniais susidomėjo prieš keletą metų, pradėjusi mokytis mūsų mokykloje.

Lapkričio 20d. Marijampolėje vyko Alytaus regiono profesinio mokymo įstaigų stalo teniso turnyras.

2019-11-07 Profesijos mokytojos A.Čeponienė ir V.Murauskienė kartu su PB18 ir PB17 grupės mokiniais aplankėme  Litexpo parodų rūmus, kuriuose vyko Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF 2019.

2019 m. Spalio 24 d. Veisiejų TVM  Statybos darbų kabinete ir laboratorijoje vyko Veisiejų TVM ST18 grupės mokinių

 KONKURSAS

 „Apdaila plytelėmis“

 

Konkurse dalyvavo  St18 grupės mokiniai . Konkursas vyko pagal mokyklos direktorės patvirtintus nuostatus. Mokiniai sprendė teorinės dalies testą. Keturi geriausiai išsprendę testą  vėliau rungėsi praktinės dalies rungtyje

I. Papildomo priėmimo terminai

 

  1. Prašymų registravimas: 2019 m. lapkričio 11 d. – 2019 m. gruodžio 11 d.
  2. Kvietimo mokytis paskelbimas: 2019 m. gruodžio 16 d. – 2019 m. gruodžio 17 d.
  3. Sutarčių pasirašymas: 2019 m. gruodžio 18 d. – 2019 m. gruodžio 20 d.
  4. Mokymosi pradžia: 2020 m. sausio 6 d.