Aktualijos

Susitikimas su Niko Amirgulašvili

Gruodžio 3 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bibliotekoje vyko  susitikimas su Lietuvos kartvelu Niko Amirgulašvili. Nors Niko gimė ir augo Lietuvoje, tačiau savo gimtine laiko ir Sakartvelą, kur vaikinas gana dažnai lankosi ir iš kurio  kilę abu jo tėvai.

Birželio 9 d. vaikinas leidosi į išskirtinę kelionę: pėsčiomis  nuo Vilniaus iki Tbilisio. Per 69 dienas Niko sukorė 2075 km. Lietuva, Lenkija, Ukraina, Sakartvelas buvo išmatuoti dideliais Niko žingsniais.  Kaip ir kodėl Niko gimė mintis būtent taip sujungti šalis? Kaip tokiai ekstremaliai kelionei reikėjo  pasiruošti? Kokiems iššūkiams nusiteikti? Ką patyrė kelionėje ir kokius žmones sutiko? Kokias patirtis įgijo? Tokius klausimus Niko uždavė susitikimo dalyviai. Su susižavėjimu klausėme vaikino pasakojimo, stebėjomės jo branda, drąsa, vidine stiprybe... Niko savo pavyzdžiu parodė, kad nebūtina tiltus statyti konstrukcijų pagalba. Niko Amirgulašvili  įrodė, jog tiltus galima statyti ir pėsčiomis, kaip tai padarė jis, sujungdamas Lietuvą ir Sakartvelą. 

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad susipažinome su tokiu dideliu, atviru pasauliui  žmogumi. Dideliu ne tik ūgiu, bet dideliu ir savo širdimi, meile žmonėms...
Ankstesni įrašai


Lapkričio 28 dieną mokyklos bibliotekoje vyko popietė “Pasakėčios, praaugusios laiką...”, skirta Simono Stanevičiaus 220 – osioms gimimo metinėms paminėti. Popietės dalyviai - 11 klasės mokiniai ir jų lietuvių kalbos mokytoja Danguolė Sušinskienė.

Trečiadienio popietę mokyklos bibliotekoje vyko  buvusios mokinės Lauros Česnavičiūtės karpinių paroda. Laura karpiniais susidomėjo prieš keletą metų, pradėjusi mokytis mūsų mokykloje.

Lapkričio 20d. Marijampolėje vyko Alytaus regiono profesinio mokymo įstaigų stalo teniso turnyras.

2019-11-07 Profesijos mokytojos A.Čeponienė ir V.Murauskienė kartu su PB18 ir PB17 grupės mokiniais aplankėme  Litexpo parodų rūmus, kuriuose vyko Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF 2019.

2019 m. Spalio 24 d. Veisiejų TVM  Statybos darbų kabinete ir laboratorijoje vyko Veisiejų TVM ST18 grupės mokinių

 KONKURSAS

 „Apdaila plytelėmis“

 

Konkurse dalyvavo  St18 grupės mokiniai . Konkursas vyko pagal mokyklos direktorės patvirtintus nuostatus. Mokiniai sprendė teorinės dalies testą. Keturi geriausiai išsprendę testą  vėliau rungėsi praktinės dalies rungtyje