Aktualijos

Į pagalbą gamtai

Nors žiema šiemet nėra šalta, bet žiemojantiems  paukšteliams ir žvėreliams nelengva susirasti maisto. Iškritus  gausesniam sniegui, mokyklos jaunieji gamtininkai su mokytoju V. Sušinsku nusprendė padėti gyvūnams. Jie pakabino  lesyklėlę mokyklos sode ir susitarė  vis prižiūrėti, kad joje būtų lesalų. Jaunieji gamtos draugai mano, kad paukšteliai, radę maisto, čia dažniau atskris, o pavasarį džiugins visus savo giesmėmis. Pasirūpinę paukšteliais, gamtininkai pasuko į mišką prie rudenį rastos gražios žaliaskarės eglutės, kurią sumanė papuošti žiemą žvėreliams. Tik labai visi nusiminė, nes eglutės viršūnę kažkas nukirto, matyt, prieš  Kalėdas. Puošdami eglutę jaunuoliai piktinosi vandališku poelgiu ir tokiu įžūliu gamtos niokojimu. Nors liūdnai atrodė eglutė be viršūnės, bet gera žinoti, kad mokykloje yra neabejingų  gamtos draugų, kurie ja rūpinasi ir puoselėja  nuostabų gimtąjį kraštą.
Ankstesni įrašai


Sausio 15 dieną Varėnoje vyko Alytaus regiono profesinio mokymo įstaigų tinklinio varžybos. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos komanda užėmė III-iąją vietą ir buvo apdavonota diplomais, medaliais bei taure.

Kviečiame

dalyvauti visuotinėje pilietinėje akcijoje

 „Atmintis gyva, nes liudija“.

          Gruodžio 19 d. mokyklos posėdžių salėje  vyko adventinė popietė „Kai nušvinta žemė ir dangus“. Popietėje dalyvavo Veisiejų parapijos klebonas Žydrūnas Burnys, etnologė Gražina Kadžytė, esami ir buvę mokyklos darbuotojai.

Sveikinimas su Šv. Kalėdom ir Naujais 2020 metais

2019 – 12 – 20  mokykloje vyko Kalėdinis karnavalas „Talentų šou- 2019“.  Šventiškai išpuoštoje aktų salėje širdis džiugino mokinių pasirodymai- šilti žodžiai, mokinių atliktos dainos, šokiai, vaidinimai.