Aktualijos

Mes tikrai mylim Lietuvą

Vasario 13-osios rytmetį  visa mokyklos  bendruomenė  sugužėjo į biblioteką  švęsti Lietuvos Gimtadienio. Jaukioje, tautiškais motyvais papuoštoje bibliotekoje tvyrojo iškilminga nuotaika. Mokyklos direktorė, sveikindama bendruomenę svarbiausios šventės proga, sakė, kad visi turime gerai išmokti savo tautos istorijos pamoką, puoselėti Nepriklausomybę ir mylėti Tėvynę. Kad mokiniai myli savo Tėvynę, įrodė dainuojamos dainos, skaitomi eilėraščiai, tekstai, kurių pagrindinė mintis – kaip ir Marijono Mikutavičiaus dainos pavadinimas „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Direktorės  pavaduotojas ugdymui  Romualdas Makauskas supažindino, kokiais darbais ir rezultatais mokiniai pasitinka Lietuvos valstybės atkūrimo 102- ąjį gimtadienį, Mokyklos vadovai įteikė padėkas 2019-2020 mokslo metų I-ąjį pusmetį geriausiai besimokiusiems, aktyviausiems mokiniams. Minėjimą vainikavo bendra nuotrauka bibliotekoje ir gėlių padėjimas prie Nepriklausomybės paminklo. Šį renginį organizavę pedagogai – L.Jakulevičienė, V.Alšauskienė, A.Makauskienė, V.Safronovas,  D.Sušinskienė, A.Tamašauskas,– dėkoja minėjime  dalyvavusiems mokiniams ir didžiuojasi jais, nes mano, kad išėję iš mokyklos  patys puoselės tradicijas ir mylėti Tėvynę Lietuvą  mokys savo vaikus.
Ankstesni įrašai


LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENOS

 MINĖJIMAS

2020-02-03 d. padavėjo-barmeno mokomajame bare 900-1100  vyko  konkursas ,,Geriausio padavėjo barmeno rinkimai‘‘, kurio tikslai yra   :  ugdyti mokinių kūrybiškumą, iniciatyvumą ir bendradarbiavimą, skatinti profesijos mokytojų iniciatyvumą.

Sausio 27- ąją–Tarptautinę  holokausto aukų atminimo dieną paminėjome Veisiejų krašto muziejuje. Apie holokaustą - sistemingą, masinį žydų tautos naikinimą, vykdytą nacių  Antrojo pasaulinio karo metais Lietuvoje - pasakojo muziejaus darbuotoja Aldona Rudzienė.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykla prisijungė prie Respublikinio projekto “Pasaulinė sniego diena 2020”. Tarptautinė slidinėjimo federacija trečiąjį sausio sekmadienį paskelbė - Pasauline sniego diena.

Nors žiema šiemet nėra šalta, bet žiemojantiems  paukšteliams ir žvėreliams nelengva susirasti maisto. Iškritus  gausesniam sniegui, mokyklos jaunieji gamtininkai su mokytoju V. Sušinsku nusprendė padėti gyvūnams.