Aktualijos

Integruotose matematikos – dailės pamokose „Ornamentika“

2020 m. vasario 28 dieną 9 ir 10 klasės mokiniai dalyvavo integruotose matematikos – dailės pamokose „Ornamentika“.
Pamokos pradžioje matematikos mokytoja Salomėja Zaburienė priminė mokiniams, kokios yra geometrinės figūros ir kaip skaičiuojamas jų perimetras bei plotas. Dailės mokytoja Vida Alšauskienė mokiniams įrodė, kaip glaudžiai susijusi dailė ir geometrija.
Naudodami skirtingas geometrines figūras, mokiniai pamoku metu papuošė ornamentą, taip pat atskirame lape apskaičiavo figūrų perimetrus ir plotus. Į darbą buvo įtraukti visi mokiniai,jie dirbo pasiskirstę į grupes.
Pamokose mokiniai pakartojo geometrinių figūrų savybes, taip pat perimetro ir ploto apskaičiavimo taisykles, išmoko sudėlioti ornamentus pasirinkdami derančias spalvas.
Ankstesni įrašai


Nacionalinis diktantas

Sveikiname geriausiai nacionalinį diktantą

mokykloje

parašiusias mokines

Vasario 24 dieną 9 klasės moksleiviai su mokytoja V.Alšauskiene vyko į Veisiejų krašto muziejų, kuriame buvo pravesta netradicinė dailės pamoka

Vasario 13-osios rytmetį  visa mokyklos  bendruomenė  sugužėjo į biblioteką  švęsti Lietuvos Gimtadienio. Jaukioje, tautiškais motyvais papuoštoje bibliotekoje tvyrojo iškilminga nuotaika. Mokyklos direktorė, sveikindama bendruomenę svarbiausios šventės proga, sakė, kad visi turime gerai išmokti savo tautos istorijos pamoką, puoselėti Nepriklausomybę ir mylėti Tėvynę.

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENOS

 MINĖJIMAS

2020-02-03 d. padavėjo-barmeno mokomajame bare 900-1100  vyko  konkursas ,,Geriausio padavėjo barmeno rinkimai‘‘, kurio tikslai yra   :  ugdyti mokinių kūrybiškumą, iniciatyvumą ir bendradarbiavimą, skatinti profesijos mokytojų iniciatyvumą.