Aktualijos

„Aš toks vienas, velnioniškai vienas...“

Rugsėjo 22 dieną mokyklos skaitykloje vyko popietė „Aš toks vienas, velnioniškai vienas...“, skirta Pauliaus Širvio 100-osioms gimimo metinėms paminėti. Mokyklos bibliotekininkė Asta Makauskienė dvyliktos klasės mokinius supažindino su poeto biografija, papasakojo apie sudėtingą poeto gyvenimą. Vėliau buvo skaitomos poeto eilės, klausomasi dainų pagal jo sukurtus eilėraščius, jį  pažinojusių žmonių prisiminimų. Kaip sakė lietuvių kalbos mokytoja Danguolė Sušinskienė, Pauliaus Širvio kūryba - tai lietuvių literatūros aukso fondas, tai, kas yra gyva šiandien, ir kas bus gyva dar daugelį metų.
Ankstesni įrašai


Labai smagu, kad mokyklos Padavėjai – barmenai, vadovaujami mokytojų Astos Čeponienės ir Vilijos Murauskienės, vėl pakvietė Jaunųjų gamtininkų būrelį,vadovaujamą mokytojo V.Sušinsko,dalyvauti tradicinėje šventėje „Lazdijų ruduo 2020“.

Rugsėjo 1 – ąją nuskambėjęs mokyklinis skambutis  paskelbė naujų mokslo metų pradžią, sukviesdamas  Veisiejų technologijos ir verslo  mokyklos bendruomenę į klases.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje , ugdančioje

                        savarankišką, laisvą, į dorines, demokratines vertybes

                    orientuotą asmenybę, švenčiančioje 60 – ąjį jubiliejų,

                            

Projekto vykdytojas: Veisiejų technologijos ir verslo mokykla

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2020-01-07

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021-06-30

Karjeros šuolis

2020-1-LT01-KA102-077501

 

 

Įvairių profesijų absolventai šių metų liepos mėnesį dalyvavo stažuotėje įmonėse Maltoje. Ši stažuotė suteikė galimybę įgyti profesinių įgūdžių ir kompetencijų siekiant optimaliai prisitaikyti prie darbo rinkos poreikių.