Aktualijos

Nuaidėjo Rudenėlio šventė“ Lazdijų ruduo 2020“

Labai smagu, kad mokyklos Padavėjai – barmenai, vadovaujami mokytojų Astos Čeponienės ir Vilijos Murauskienės, vėl pakvietė Jaunųjų gamtininkų būrelį,vadovaujamą mokytojo V.Sušinsko,dalyvauti tradicinėje šventėje „Lazdijų ruduo 2020“.Kadangi šventės šūkis buvo „Duonos ir žaidimų”, pasirinkome temą „Laužo šviesoje”. Prie mūsų prisijungė ir „Medkirčio” būrelio bei „Scenos meisriškumo“ būrelio, vadovaujamo mokytojos Ritos Blaževičienės, nariai. Visi turėjome daug įpareigojimų, kad tinkamai pasiruoštume šventei.  Galvojome, kokias dainuosime dainas, kokius žaisime žaidimus, kokias rudenėlio dekoracijas vešimės. O barmenai rinkosi receptus ir produktus, kokius patiekalus gamins.Darbų buvo daug, bet tinkamai pasiruošę rugsėjo 18d. dainuodamii vykome į šventę. Čia laukė daugybė įspūdžių, pažinčių ir nuostabių akinirkų. Po šventės liko malonios emocijos ir prisiminimai.

Ačiū už galimybę dalyvauti!

Virginijus Sušinskas
Ankstesni įrašai


Rugsėjo 1 – ąją nuskambėjęs mokyklinis skambutis  paskelbė naujų mokslo metų pradžią, sukviesdamas  Veisiejų technologijos ir verslo  mokyklos bendruomenę į klases.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje , ugdančioje

                        savarankišką, laisvą, į dorines, demokratines vertybes

                    orientuotą asmenybę, švenčiančioje 60 – ąjį jubiliejų,

                            

Projekto vykdytojas: Veisiejų technologijos ir verslo mokykla

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2020-01-07

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021-06-30

Karjeros šuolis

2020-1-LT01-KA102-077501

 

 

Įvairių profesijų absolventai šių metų liepos mėnesį dalyvavo stažuotėje įmonėse Maltoje. Ši stažuotė suteikė galimybę įgyti profesinių įgūdžių ir kompetencijų siekiant optimaliai prisitaikyti prie darbo rinkos poreikių.

Šiemet Lietuvoje fiksuojamas itin išaugęs norinčiųjų mokytis profesinėse mokyklose skaičius. Kaip praneša Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM), liepos 7 d. duomenimis, norą mokytis rinkoje paklausaus amato bendrojo priėmimo sistemoje jau pareiškė 12,3 tūkst. stojančiųjų.