Aktualijos

ALDONA BENEVIČIENĖ 1929 - 2020

Gruodžio 5–ąją užgeso Aldonos Benevičienės, buvusios Veisiejų žemės ūkio technikumo direktorės, gyvybė.

Aldona Žemaitaravičiūtė - Benevičienė gimė 1929-06-08d. Avižonių kaime, Lazdijų rajone. Baigusi Lazdijų vidurinę mokyklą, 1948 – 1953 m. studijavo Lietuvos Veterinarijos akademijoje. Buvo paskirta dirbti zootechnike į Radviliškio rajono Šeduvos MTS. Vėliau dirbo Pasvalio rajono vykdomojo komiteto pirmininko pavaduotoja, skyriaus vedėja Lietuvos žemdirbystės mokslinio tyrimo instituto  Joniškėlio filiale. 1967 metais A. Benevičienė paskirta dirbti Veisiejų žemės ūkio technikumo direktore ir šiai švietimo įstaigai vadovavo iki 1982 metų. Vėliau čia dirbo direktoriaus pavaduotoja mokymo ir gamybos reikalams, gamybinio mokymo meistre. 1991 metų spalio 10d. išėjusi iš mokyklos, savo gyvenimą paskyrė šeimai ir artimiesiems.

Aldoną Benevičienę prisimename kaip kompetentingą vadovę, puikią pedagogę, nuoširdžią, rūpestingą draugę, šiltą ir gerą žmogų. Ji visada turėjo savo nuomonę, nebijojo ją išsakyti ir apginti. Buvo veikli, reikli, darbšti, kūrybinga. Visur siekė tobulumo. Savo pavyzdžiu mokė gyventi ir dirbti ne tik darbuotojus, bet ir šeimą, kaimynus. Atidavė viską, kuo širdis turtinga. Ją vertino ir gerbė bendradarbiai, mylėjo mokiniai  ir artimi žmonės.

Nuoširdžiai užjaučiame Aldonos Benevičienės artimuosius, dukrą Arūną, sūnų Gintautą, anūkus, netekusius paties brangiausio žmogaus. Netekties dieną esame su jais, guodžiame ir palaikome.

 Gerbiama Direktore, Jūsų šviesus atminimas ilgai išliks pažinojusiųjų atmintyje...Ilsėkitės ramybėje...

 

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė

 

 
Ankstesni įrašai


TYRIMAIS GRĮSTOS
REKOMENDACIJOS
MOKINIAMS

"Profesinis tobulėjimas su Erasmus+"

 

2020-1-LT01-KA102-077586

 

Įvairių profesijų mokiniai iš Veisiejų TVM šių metų spalio-lapkričio mėnesiais dalyvavo stažuotėje  Vokietijoje.

DĖMESIO!

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE AKCIJOS

„KNYGŲ KALĖDOS“...

                                               Mokytojo diena

 

Spalio 2 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje paminėjome Tarptautinę mokytojo dieną.

Į šventiškai papuoštą mokomąjį barą susirinkus mokytojams ir mokiniams renginį pradėjo mokyklos direktorė L. Vaitiekūnienė.

Rugsėjo 28d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokinės kartu su Trečiojo amžiaus universiteto studentėmis judėjo šokio ritmu.