Aktualijos

"Profesinis tobulėjimas su Erasmus+"

"Profesinis tobulėjimas su Erasmus+"

 

2020-1-LT01-KA102-077586

 

Įvairių profesijų mokiniai iš Veisiejų TVM šių metų spalio-lapkričio mėnesiais dalyvavo stažuotėje  Vokietijoje.

Ši stažuotė suteikė galimybę įgyti profesinių įgūdžių ir kompetencijų siekiant optimaliai prisitaikyti prie besikeičiančių darbo rinkos poreikių ir nuolat tobulėjančių darbo technologijų.

Stažuočių metu absolventai darbo vietose pakėlė jau turimų profesinių įgūdžių lygį, įgijo specifinių profesinių kompetencijų. Dalyviai susipažino su ES darbo rinkos keliamais profesiniais reikalavimais darbuotojams, pagilino savo profesines, kalbines žinias, susipažino su stažuotės šalies kultūra.

Stažuotės dalyviams paruošti Erasmus + sertifikatai ir  Europass mobilumo dokumentai.

Šis projektas yra  finansuojamas Švietimo mainų ir paramos fondo remiant Europos Komisijai.
Ankstesni įrašai


DĖMESIO!

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE AKCIJOS

„KNYGŲ KALĖDOS“...

                                               Mokytojo diena

 

Spalio 2 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje paminėjome Tarptautinę mokytojo dieną.

Į šventiškai papuoštą mokomąjį barą susirinkus mokytojams ir mokiniams renginį pradėjo mokyklos direktorė L. Vaitiekūnienė.

Rugsėjo 28d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokinės kartu su Trečiojo amžiaus universiteto studentėmis judėjo šokio ritmu. 

Rugsėjo 25 d. mokyklos 9-10 klasių mokiniai kartu su fizinio ugdymo mokytoja Saiva Stankevičiene prisijungė prie tarptautino projekto - Europos mokyklų Sporto diena.

Rugsėjo 23 d., minint Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną ir Vilniaus geto likvidavimo 77-ąsias metines, prie iniciatyvos „Atminties kelias“  prisijungė ir Veisiejų tehnologijos ir verslo mokyklos mokiniai.