Aktualijos

Knyga mane augina...

Knyga mane augina... 

,,Knygos nuskaidrina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina jį tauriausiems siekiams, aštrina protą ir švelnina širdį.“ (Viljamas Tekerėjus)

Balandžio 23 –oji - Pasaulinė knygos ir autorinių teisių diena, minima visame pasaulyje Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu. Pirmąkart ši diena buvo paminėta 1995 metais. Balandžio 23-ioji susijusi su  dviem didžiais pasaulio rašytojais – Williamas Shakespeare`as gimė 1564 balandžio 23, o ir mirė tą pačią dieną 1616 metais, o Ispanijos rašytojas Miguelis de Cervantesas balandžio 23 mirė.

Pasauline knygos ir autorinių teisių diena siekiama pabrėžti knygos vertę (atsiradus televizijai ir internetui, žmonės mažiau skaito knygas) ir apginti autorių teises.

Knyga... Neišsenkantis žinių, idėjų, dvasinio peno šaltinis... Šaltinis, skatinantis vaizduotę ir kūrybiškumą, formuojantis grožio ir moralės sampratą. Knyga, padedanti pristatyti savo kultūrą kitoms šalims ir susipažinti su kitų tautų kultūra.

Minint pasaulinę knygos ir autorinių teisių dieną, kviečiame kiekvieną mokyklos bendruomenės narį rasti bent valandėlę laiko skaitymo malonumui patenkinti. Juk skaityti taip smagu ir gera! O dar smagiau skaityti žinant, kaip tai naudinga tiek mūsų kūnui, tiek protui. Keliaukime ten, kur dar niekad nebuvome, išgirskime tuos, kurių dar neturėjome galimybės sutikti. Ir visa tai pasiekiama vos atsivertus knygą...

 

Paruošė bibliotekininkė Asta Makauskienė
Ankstesni įrašai


Projekto tikslas - didinti profesinio mokymo patrauklumą bei jo atitiktį darbo rinkos poreikiams, remiant ir skatinant praktinių įgūdžių įgijimą Viešbučių ir restoranų sektoriaus praktinio mokymo centre.

Nuo kovo mėn. startavo pajamų mokesčio deklaracijų pildymas ir tą galime padaryti tik elektroniniu būdu. Jeigu dar neapsisprendėte kam skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio, maloniai prašome juos skirti mūsų įstaigai ir taip prisidėti prie Veisiejų TVM sėkmingos veiklos vykdymo. Mums tai labai svarbu! 

2021m. Velykinis sveikinimas

VEISIEJŲ TECHNOLOGIJOS IR VERSLO MOKYKLA. 2021 M. KOMPETENCIJŲ VERTINIMO GRAFIKAS

Ir šviečia kaip žvaigždės lietuviškos raidės,
Ir džiaugiasi širdys, už skausmą jas pirkę…

Petras Vaičiūnas