Renginiai

Dalyvavome parodoje "Studijos 2016"

Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS.

Labai džiugu, kad vasario 5-ą dieną , mūsų mokyklos moksleivėms-Viktorijai Gričialauskaitei, Miglei Kuprinskaitei , Vikai Janulevičiūtei bei Erikai Kudlinskaitei buvo suteikta galimybė dalyvauti šioje parodoje ir atstovauti mokyklą su savo floristiniais darbeliais.

Merginos sukurtoje kūrybiškoje erdvėje puikiai demonstravo savo sugebėjimus. Jos ne tik šiltai priiminėjo parodos lankytojus įteikdamos savo rankų darbo suvenyrus, tačiau ir aplankė pačią parodą, pasisėmė kūrybinių idėjų, užmezgė kontaktinius ryšius su kitų mokyklų moksleiviais. Dalyvavimas parodoje ir kitoms mūsų abiturientėms-Aušrai Aguonytei ir Ingai Stravinskaitei suteikė galimybę ne tik reklamuoti mūsų mokykloje ruošiamas profesijas bet ir pačioms apsispręsti ką rinktis ir nebijoti netradicinių kelių. Apsilankius šių metų vasario 4-6 d. „Litexpo“ vykusioje tarptautinėje parodoje „Studijos 2016" buvo galima įsitikinti, kad profesinis mokymas Lietuvoje išgyvena tikrą renesansą. Parodoje jaunimą labiausiai traukė tie stendai, kuriuose buvo pristatomos profesijos „gyvai“ ir supažindinama, ką mokinys dirbs baigęs pasirinktą mokymo programą. Kiekvienais metais vis labiau džiugina išaugęs dėmesys profesiniam mokymui. Visuose stenduose galima pamatyti kažką inovatyvaus, o tai labai patraukia jaunimą.
Ankstesni įrašai


2016-02-12 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje minėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Šiai dienai mokiniai ruošėsi iš anksto- karpė, klijavo gėlytes, iš kurių renginio rytą buvo sudėliota trispalvė, puošė salę, repetavo. Minėjimą pradėjome valstybės himnu, vėliau mokiniai skaitė eiles, dainavo. Renginio kulminacija tapo direktorės sveikinimas ir padėkos raštų įteikimas mokiniams bei darbuotojams.

Keletas nuotraukų iš Užgavėnių šventės mokykloje

Dalyvavome žygyje

2016 0114-17 dienomis dalyvavome mokomojoje kelionėje-seminare tarptautinėje maisto pramonės, žemės ūkio ir sodininkystės parodoje Berlyne „Žalioji savaitė 2016“ .