Renginiai

Šimtadienis - 2016

Šimtas dienų- tai daug ar mažai? Atsakymas priklauso nuo to, kokioje pozicijoje esi, ko tikiesi.

Vasario 26 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos aktų salėje vyko renginys, primenantis visiems, kad iki brandos egzaminų abiturientams liko 100 dienų-  Šimtadienio šventė.  

Šventiškai papuoštoje salėje  renginį vedę 11 klasės mokiniai Liveta ir Rūtenis, visus susirinkusius pakvietė į kelionę gyvenimo traukiniu. Traukinį „vairavo“ ir ekskursiją vedė abiturientai Viktorija ir Nerijus.  Abiturientų pasveikinti atėję dešimtokai, kaip visada, pasistengė- ne tik pasveikino abiturientus, bet ir įteikė „paruoštukų“. Kad gautų pusatestačius, abiturientai turėjo įveikti   keletą užduočių- dalyvauti estafetėje ir pademonstruoti savo sportinę formą, sukurti šiuolaikinį „aprangos stilių“, atsakyti į klausimus. Grupių auklėtojai irgi buvo įtraukti- vedė pamoką, po to turėjo atsakyti į klausimus apie savo auklėtinius.  Įveikę  vienuoliktokų parengtas užduotis  ir prisiekęs po 100 dienų išlaikyti dar didesnius išbandymus- egzaminus-abiturientai gavo pusatestačius ir  kalendorių, priminsiantį apie laiko tėkmę ir artėjantį „ekstremalių išbandymų metą“. Atlikę tradicinę Šimtadienio dainą, pasakę padėkos žodį mokytojams, abiturientai pakvietė visus valgyti torto, o patys skubėjo įsiamžinti foto sesijoje prie puikiosios „Šimtadienio sienos“- juk tokia šventė ne kasdien ištinka.

Šimtadienio iššūkius įveikė ne tik abiturientai, bet ir  renginio vedėjai Liveta ir Rūtenis, kuriems tai buvo pirmoji didelė patirtis scenoje.  
Ankstesni įrašai


Praėjusį šeštadienį visoje Lietuvoje jau devintą kartą buvo rašomas Nacionalinis diktantas.  Diktantui buvo pasirinktas prozininkės Danutės Kalinauskaitės tekstas „Sugrįžimas“. 

Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2016.

2016-02-12 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje minėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Šiai dienai mokiniai ruošėsi iš anksto- karpė, klijavo gėlytes, iš kurių renginio rytą buvo sudėliota trispalvė, puošė salę, repetavo. Minėjimą pradėjome valstybės himnu, vėliau mokiniai skaitė eiles, dainavo. Renginio kulminacija tapo direktorės sveikinimas ir padėkos raštų įteikimas mokiniams bei darbuotojams.

Keletas nuotraukų iš Užgavėnių šventės mokykloje

Dalyvavome žygyje