Renginiai

Mokomosios pratybos

2016 m. balandžio 7 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje bei Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje vyko Civilinės saugos kompleksinės ir Alytaus apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos mokomosios pratybos. Šių pratybų tikslas – tobulinti sąveiką tarp savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro, gyventojų evakavimo ir priėmimo komisijos, civilinės saugos sistemos pajėgų ir specialiųjų tarnybų; patikrinti gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos veiksmingumą savivaldybės lygiu; savivaldybės teritorijoje esančių švietimo įstaigų vadovams arba jų įgaliotiems asmenims, atsakingiems už civilinę saugą, padėti tobulinti valdymo įgūdžius, išmokti praktiškai veikti gresiant ar susidarius ekstremalioms situacijoms, organizuojant mokyklų darbuotojų bei besimokančiųjų apsaugą.

 

Pratybų metu buvo modeliuojama situacija, jog Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje, pirmo aukšto korpuse, kyla gaisras. Dūmuose paskęsta dalis gimnazijos pastato. Prasideda moksleivių ir darbuotojų evakavimas iš pastato. Atvyksta pirmosios priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos. Per gimnazijos pastato langus pastebima, kad dėl uždūmintų patalpų pirmame ir trečiame gimnazijos aukštuose liko neevakuota mokinių. Vykdomi gelbėjimo darbai.

Baigus moksleivių ir darbuotojų evakavimą iš pastato, buvo pradėtas evakavimas iš Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos teritorijos perkeliant evakuotus žmones į saugią vietą dėl galimai pasklidusių kenksmingų medžiagų gaisro metu. Žmonės buvo gabenami į saugią vietą – kolektyvinės apsaugos statinį – Veisiejų technologijos ir verslo mokyklą, kurioje vyko evakuotų asmenų registracija, jų apgyvendinimas.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Civilinės saugos kompleksinės ir Alytaus apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos mokomųjų pratybų.
Ankstesni įrašai


Kovo 25 dieną bendrojo ugdymo bei profesijos mokytojai dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės švietimo įstaigų edukacinėje parodoje „Mano mokykla 2016“.

Š.m. kovo 14 - 18 dienomis Lietuvoje buvo vykdoma Akcija "Mokykla prieš patyčias“. 

Akcijos tikslas- sveikos ir saugios aplinkos kūrimas - be diskriminacijos, patyčių, įžeidinėjimų, skaudinimo, smurto. 

Š.m. kovo 16 dieną mūsų mokyklos floristikos būrelio merginos vadovaujamos floristikos mokytojos Vidos Alšauskienės  vyko į Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio rezervato Merkinės lankytojų centre organizuojamą renginį “Verbų sekmadienio tradicijos“, kur meno kūrėja Laimutė Saviščevinė pravedė netradicinę floristikos-tautodailės pamoką. Merginos buvo supažindintos su verboms gaminti tinkamais  augalais jų rinkimo ir paruošimo būdais, verbų kūrimo  istorija bei tradicijomis ir papročiais.

Veisiejų tvm-Ąžuolas krepšininkai tapo Lazdijų rajono krepšinio pirmenybių vicečempionais, pusfinalyje po dramatiškos kovos palaužę Lazdijų sporto centro krepšininkus rezultatu 93:85, o finale po nemažiau atkaklios dvikovos 81:87 pralaimėję Lazdijų Pietų Megrame komandai. Darius Stonkus tapo rezultatyviausiu pirmenybių krepšininku, o Gytis Sušinskas naudingiausiu finalinio ketverto komandos žaidėju. 

Kovo 10 dieną Veisiejų mieste seniūnijos organizuotame minėjime skirtame Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti dalyvavo Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos atstovai.