Renginiai

Mokyklos mokinių komanda dalyvavo Jaunojo verslininko konkurse!

Mūsų mokyklos mokinių komanda dalyvavo Jaunojo verslininko konkurse, kuris vyko 2016 m. gegužės 6 d. VšĮ Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centre.

Konkurso dalyvius pasveikino ir mokinių verslo idėjomis džiaugėsi švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

Konkurso tematika – „Socialiai atsakingas verslas“. Mokiniams reikėjo paruošti namų darbą tema – „Verslo gazelės renkasi inovacijų kelią”. Mokykloje išanalizavę „Verslo gazelių“ apdovanojimus gavusių įmonių sėkmės istorijas,  mokiniai paruošė plakatą, kuriame pristatė  savo verslo idėją, kuri, galbūt, ateityje taip pat pretenduos gauti  verslo „gazelės“ apdovanojimą.

Konkurso metu mokiniai dirbo komandose, sudarytose iš skirtingų mokyklų mokinių. Tai skatino mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą.

Mūsų mokyklą atstovavo du mokiniai: Vilma Siniauskaitė, V14 grupės mokinė, Eimantas Supranavičius, ST14 grupės mokinys. Juos konkursui ruošė ekonomikos mokytoja Asta Šerkšnaitė.

Sveikiname jaunuosius verslininkus, sėkmingai pasirodžiusius nacionaliniame Jaunojo verslininko konkurse ir pristačiusius socialiai atsakingo verslo idėją.

 
Ankstesni įrašai


Dalyvaujant Lietuvos neformaliojo švietimo centro Pilietinio ugdymo skyriaus skelbtame integruoto ugdymo konkurse „Lietuva 1918-1954 m.“ 2016 m. balandžio 26 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje buvo organizuotas „protmūšis“ „Lietuva 1918-1954 m.“  

2016 m. balandžio 7 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje bei Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje vyko Civilinės saugos kompleksinės ir Alytaus apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos mokomosios pratybos

Kovo 25 dieną bendrojo ugdymo bei profesijos mokytojai dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės švietimo įstaigų edukacinėje parodoje „Mano mokykla 2016“.

Š.m. kovo 14 - 18 dienomis Lietuvoje buvo vykdoma Akcija "Mokykla prieš patyčias“. 

Akcijos tikslas- sveikos ir saugios aplinkos kūrimas - be diskriminacijos, patyčių, įžeidinėjimų, skaudinimo, smurto. 

Š.m. kovo 16 dieną mūsų mokyklos floristikos būrelio merginos vadovaujamos floristikos mokytojos Vidos Alšauskienės  vyko į Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio rezervato Merkinės lankytojų centre organizuojamą renginį “Verbų sekmadienio tradicijos“, kur meno kūrėja Laimutė Saviščevinė pravedė netradicinę floristikos-tautodailės pamoką. Merginos buvo supažindintos su verboms gaminti tinkamais  augalais jų rinkimo ir paruošimo būdais, verbų kūrimo  istorija bei tradicijomis ir papročiais.