Renginiai

Draugystės tiltas sujungė Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenę ir Gruzijos technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centro studentus

 

2016-06-02 Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko bendra Gruzijos technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centro studentų ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenės vakaronė „Draugystės tiltas jungia mus“.

Studentus į susitikimą atlydėjo Lietuvių kalbos ir kultūros centro vadovas profesorius V. Kavaliauskas, vadovaujantis Gruzijos Tbilisio mieste esančiam  Lietuvių kalbos ir kultūros centrui.

Svečių iš Gruzijos delegaciją su duona ir druska bei skambiu maršu pasitiko mokyklos etnografinis ansamblis „Pasagėlė“, po to visus pasveikino mokyklos direktorė Laimutė Vaitiekūnienė. Svečių prisistatymą pradėjo profesorius V. Kavaliauskas. Jis papasakojo apie Gruziją, apibūdindamas ją pačiais šilčiausiais žodžiais. Išgirdome dalį šalies istorijos, sužinojome apie kultūrą, papročius, švietimą, apie studentišką gyvenimą. Buvo labai įdomu klausytis. Tačiau studentų koncertas tiesiog atėmė žadą visiems vakaronės dalyviams. Studentai dainavo lietuviškas ir gruziniškas dainas.     

Po svečių koncerto mokyklos etnografinis ansamblis „Pasagėlė“ pakvietė svečius pasimokyti lietuvių liaudies dainų ir šokių. Visi smagiai šėlome, dainavome, bendravome, todėl draugystės tiltas tikrai sujungė mūsų bendruomenes.

Dėkojame Gruzijos technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centro vadovui, profesoriui V. Kavaliauskui už nuoširdų bendradarbiavimą ir lietuvių kultūros puoselėjimą bei sklaidą. 
Ankstesni įrašai


Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos komanda, vadovaujama istorijos mokytojo Algimanto Tamašausko, gegužės 27 d. Vilniuje dalyvavo  baigiamajame Nacionalinio mokinių žaidimų kūrimo konkurso “Žaidimų mugė” etape. Konkursą laimėjusios mokyklų komandos pristatė sukurtus žaidimus ir taisykles, todėl  visi norintys gavo galimybę išbandyti savo gebėjimus žaisdami.

Šių metų gegužės 24 d. Būdvietyje Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos etnografinis ansamblis „Pasagėlė“ dalyvavo folkloro šventėje „Piemenėlių sekminės“. Šioje rajoninėje šventėje dalyvavo ir kiti kolektyvai iš Lazdijų rajono, bei svečiai iš Varėnos.

Gegužės 19 d. Alytaus PRC vyko respublikinis kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų mokinių virėjų profesinio meistriškumo konkursas ,,Žemės vaikai – 2016''.
Konkurso tikslas – ugdyti mokinių profesinį meistriškumą, tobulinti profesinę kvalifikaciją ir kompetenciją.

2016 m. gegužės 19 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai dalyvavo smagioje popietėje, kuri vyko Veisiejų kultūros namuose. Etnografinio ansamblio "Pasagėlė" mokiniai smagiai šoko, linksminosi, dalinosi savo liaudiškomis kapelomis ir mokė visus, kurie dalyvavo smagioje popietėje. 

2016 m. gegužės 12 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje, maisto ruošimo kabinete vyko geriausio mokyklos virėjo konkursas.