Renginiai

Iš Nacionalinio konkurso - su padėkomis!

 

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos komanda, vadovaujama istorijos mokytojo Algimanto Tamašausko, gegužės 27 d. Vilniuje dalyvavo baigiamajame Nacionalinio mokinių žaidimų kūrimo konkurso “Žaidimų mugė” etape. Konkursą laimėjusios mokyklų komandos pristatė sukurtus žaidimus ir taisykles, todėl  visi norintys gavo galimybę išbandyti savo gebėjimus žaisdami.

Prizininkams buvo įteikti pagyrimo raštai ir dovanėlės komandoms, komandų vadovams - padėkos raštai, o kitiems dalyviams - dalyvio pažymėjimai. Mūsų mokyklos mokiniai - Minvydas Benedika, Irma Virbalytė, Eimantas Kupčinskas, Eimantas Supranavičius – gavo padėkos raštus, nes komanda - vienintelė dalyvė iš profesinių mokyklų. Mus sveikino ir gyrė už drąsą Rasa Krakauskienė, pilietinio ugdymo skyriaus metodininkė, A. Sakevičius, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktorius, M. Jotautas, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius.

Nors komandai laimėti konkurso nepavyko, tačiau olimpinis principas „Dalyvauti“ visiškai pasiteisino, nes galėjome bendrauti su kitų mokyklų atstovais, keistis patirtimi, rasti savo sukurto žaidimo „Žinių mozaika“ trūkumėlius, pasijusti tikrais savo valstybės piliečiais ir patriotais.

Plačiau apie konkursą galite paskaityti čia!

 

A.Tamašauskas
Ankstesni įrašai


Šių metų gegužės 24 d. Būdvietyje Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos etnografinis ansamblis „Pasagėlė“ dalyvavo folkloro šventėje „Piemenėlių sekminės“. Šioje rajoninėje šventėje dalyvavo ir kiti kolektyvai iš Lazdijų rajono, bei svečiai iš Varėnos.

Gegužės 19 d. Alytaus PRC vyko respublikinis kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų mokinių virėjų profesinio meistriškumo konkursas ,,Žemės vaikai – 2016''.
Konkurso tikslas – ugdyti mokinių profesinį meistriškumą, tobulinti profesinę kvalifikaciją ir kompetenciją.

2016 m. gegužės 19 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai dalyvavo smagioje popietėje, kuri vyko Veisiejų kultūros namuose. Etnografinio ansamblio "Pasagėlė" mokiniai smagiai šoko, linksminosi, dalinosi savo liaudiškomis kapelomis ir mokė visus, kurie dalyvavo smagioje popietėje. 

2016 m. gegužės 12 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje, maisto ruošimo kabinete vyko geriausio mokyklos virėjo konkursas. 

Mūsų mokyklos mokinių komanda dalyvavo Jaunojo verslininko konkurse, kuris vyko 2016 m. gegužės 6 d. VšĮ Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centre.

Konkurso dalyvius pasveikino ir mokinių verslo idėjomis džiaugėsi švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.