Renginiai

Floristinio kilimo kūrimo konkursas ,,Rudens spalvos“

Dailės mokytojos Vidos Alšauskienės iniciatyva, rugsėjo 28 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko floristinio kilimo kūrimo konkursas ,,Rudens spalvos“, į kurį buvo pakviesti mokiniai ir jų mokytojos iš Daugų, Varėnos technologijos ir verslo mokyklų bei Simno ir Aukštadvario žemės ūkio mokyklų.

Mokytojos Asta Čeponienė ir Vilija Murauskienė kartu su mokiniais - būsimaisiais barmenais - atvykusius svečius priėmė ir pavaišino karšta arbata.

Prieš prasidedant konkursui, komandų dalyviai buvo trumpai supažindinti su floristinio kilimo kūrimo taisyklėmis: trijų mokinių komanda per dvi valandas turėjo sukurti iš savo atsivežtų medžiagų rudeniškomis spalvomis turtingus, originalius floristinius kilimus.

Mokyklos kieme komandos ėmėsi darbo: ant išdėstytų rėmų buvo dėliojami, komponuojami įvairiausi ornamentai, vaizdai iš gėlių žiedų, lapų, uogų, medžio šakų ar kitokių medžiagų.

Kūrybai skirtas laikas prabėgo greitai ir dėmesį patraukiančiais darbais jau galėjo gėrėtis tiek Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė, tiek ir patys konkurso dalyviai.

Mokyklos direktoriaus įsakymu patvirtinta vertinimo komisija floristinius kilimus vertino pagal meistriškumą, originalumą spalvingumą ir techniškumą.

Prieš įteikdama padėkas bei atminimo dovanėles, kurias sukūrė Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos kalvystės būrelio nariai ir mokytojas Juozas Varnelis, direktorė Laimutė Vaitiekūnienė padėkojo konkurso dalyviams už gražius darbus, palinkėjo sėkmės ir toliau kuriant floristinius stebuklus. Taip pat visus pakvietė į trumpą ekskursiją po Veisiejus. Neformaliojo švietimo organizatorė Birutė Talandienė  konkurso dalyviams Veisiejų dvaro parke papasakojo apie krašto praeitį, esperanto kalbo kūrėją L.Zamenhofą. Didelį įspūdį mokiniams paliko Veisiejų regioninio parko lankytojų centras ir Šv.Jurgio bažnyčia, skulptūros ,,Vaikystės sode“ ir miesto centre. 
Ankstesni įrašai


2016 m. rugsėjo 27 d. mokyklos posėdžių salėje visi norintys mokyklos moksleiviai pasitikrino savo konstitucines žinias Teisingumo ministerijos organizuotame Konstitucijos egzamine.  

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vykdant projektą ,,Tavo sveikata – tavo rankose, vyko netradicinė pamoka: PB 16 grupės  mokiniai kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Dalia Baležentiene, socialine pedagoge Laima Varneliene ir kūno kultūros mokytoju Romualdu Staniuliu mokėsi šiaurietiško ėjimo paslapčių.

Mokyklinis skambutis rugsėjo 1- ąją Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje paskelbė apie naujų mokslo metų pradžią. Į mokyklos aktų salę nuo pat ryto gausiai rinkosi mokiniai, svečiai. 

Birželio 22 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje 2015 – 2016 mokslo metus baigėme gražiu renginiu. Renginyje dalyvavo svečiai: Veisiejų Šv. Jurgio parapijos klebonas Žydrūnas Burnys, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Justina Greblikaitė, Veisiejų seniūnijos seniūnas Zenonas Sabaliauskas, ilgametis buvęs Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos direktorius Stasys Saladinskas, Alytaus kolegijos direktorė Danutė Remeikienė. 

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje Gedulo ir vilties dieną priminė Vilties angelai