Renginiai

Šiaurietiško ėjimo mokymai Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vykdant projektą ,,Tavo sveikata – tavo rankose, vyko netradicinė pamoka: PB 16 grupės  mokiniai kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Dalia Baležentiene, socialine pedagoge Laima Varneliene ir kūno kultūros mokytoju Romualdu Staniuliu mokėsi šiaurietiško ėjimo paslapčių.

Sveikatos priežiūros specialistė D. Baležentienė mokiniams paaiškino, kas yra šiaurietiškas ėjimas, kam skirtos lazdos, kokia jų funkcija, kaip jas reikia taisyklingai laikyti. Svarbu atkreipti dėmesį į lazdų ilgį – jis turi būti parinktas atsižvelgiant į žmogaus ūgį .Technikos išmokstama labai lengvai, nes ji nesudėtinga, reikia tik praktikos. D. Baležentienė sakė, kad dar visai neseniai šiaurietiškas ėjimas buvo mažai kam žinomas, o dabar žmonės vis labiau domisi šia sporto šaka. Šiaurietiško ėjimo naudą žmogaus sveikatai pripažino ir gydytojai.

 Kūno kultūros mokytojas R.Staniulis priminė mokiniams, kad raumenys, prieš pradedant sportuoti, turi  apšilti.

Netradicinės pamokos organizatoriai tikisi, kad mokiniai, pajutę šiaurietiško ėjimo malonumą, ateityje užsiims šiuo sportu.
Ankstesni įrašai


Mokyklinis skambutis rugsėjo 1- ąją Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje paskelbė apie naujų mokslo metų pradžią. Į mokyklos aktų salę nuo pat ryto gausiai rinkosi mokiniai, svečiai. 

Birželio 22 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje 2015 – 2016 mokslo metus baigėme gražiu renginiu. Renginyje dalyvavo svečiai: Veisiejų Šv. Jurgio parapijos klebonas Žydrūnas Burnys, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Justina Greblikaitė, Veisiejų seniūnijos seniūnas Zenonas Sabaliauskas, ilgametis buvęs Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos direktorius Stasys Saladinskas, Alytaus kolegijos direktorė Danutė Remeikienė. 

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje Gedulo ir vilties dieną priminė Vilties angelai

„Alytaus autoklubas“ kviečia į greituminio slalomo lenktynes.

2016-06-02 Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko bendra Gruzijos technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centro studentų ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenės vakaronė „Draugystės tiltas jungia mus“.