Renginiai

Lapkričio 10 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko verslumo mokymai jaunimui, kuriuos organizavo VšĮ ,,Lazdijų švietimo centras“

Lapkričio 10 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko verslumo mokymai jaunimui, kuriuos organizavo VšĮ ,,Lazdijų švietimo centras“.

Šie mokymai, kurie yra finansuojami Lazdijų rajono savivaldybės verslo rėmimo programos lėšomis, skirti norintiems sužinoti, nuo ko pradėti kurti verslą, kas gali nutikti pasirinkus vieną ar kitą verslo kryptį, kokios yra ateities perspektyvos, kur galima save realizuoti.

Verslo sėkmės istoriją jaunimui pasakojo ir patirtimi dalijosi kooperatyvo ,,Galstų galvijai“ vadovas, jaunasis ūkininkas Remidas Jungevičius.

,,Kaip pasiekti savo tikslus“ - savąją verslo kūrimo patirtį jaunimui pasakojo  ir sėkmingai dirbantis verslininkas Šarūnas Klėgeris. Jis prisiminė, kokia buvo verslo kūrimo pradžia, tikslai, norai, kokių turėjo sėkmių ir nesėkmių. Š.Klėgeris sakė, kad kelias į tikslą, tai ne sprintas, tai – maratonas. Gyvenime reikia turėti tikslą ir jo siekti.

Apie socialinį draudimą, kaip jis veikia ir kam yra reikalingas pasakojo ir daug naudingos informacijos pateikė Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Alytaus skyriaus Lazdijų poskyrio vedėja Daiva Pileckienė.
Ankstesni įrašai


2016 m. lapkričio 11 d., 10.00 val. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė maloniai kviečia

į jau tradiciniu tapusį renginį ,,Rudeninis tango virtuvėje‘‘

Įgyvendinant Integruotą technologijų programą 2016-10-11 UAB „Pietų Megrame“ vyko netradicinė technologijų pamoka 9 kl. mokiniams. 

Dailės mokytojos Vidos Alšauskienės iniciatyva, rugsėjo 28 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko floristinio kilimo kūrimo konkursas ,,Rudens spalvos“, į kurį buvo pakviesti mokiniai ir jų mokytojos iš Daugų, Varėnos technologijos ir verslo mokyklų bei Simno ir Aukštadvario žemės ūkio mokyklų.

2016 m. rugsėjo 27 d. mokyklos posėdžių salėje visi norintys mokyklos moksleiviai pasitikrino savo konstitucines žinias Teisingumo ministerijos organizuotame Konstitucijos egzamine.  

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vykdant projektą ,,Tavo sveikata – tavo rankose, vyko netradicinė pamoka: PB 16 grupės  mokiniai kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Dalia Baležentiene, socialine pedagoge Laima Varneliene ir kūno kultūros mokytoju Romualdu Staniuliu mokėsi šiaurietiško ėjimo paslapčių.