Renginiai

Profesinio orientavimo renginyje dalyvavo kariai

Lapkričio 23-ąją – Lietuvos karių dieną – Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje lankėsi Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Alytaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus verbuotojas vyresnysis seržantas Romas Ramanauskas bei Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 108 (Lazdijų) kuopos kariai.

Vyresnysis seržantas Romas Ramanauskas mokiniams papasakojo apie nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, taip pat apie profesinę ir kario savanorio tarnybą. Karys paminėjo, kad savanoriai ne tik turi galimybę įgyti karinį parengimą, atlikti pareigą Tėvynei, bet ir patiria neišdildomų įspūdžių, išmoksta įveikti sunkumus. ,,Tiems, kurie norėtų derinti civilinę karjerą ar studijas su karyba, gali įsilieti Krašto apsaugos savanorių pajėgas. Norintys savo ateitį sieti su Lietuvos kariuomene, tarnauti savo šaliai ir užtikrinti jos saugumą, gali pasirinkti profesinę karo tarnybą“, - sakė Romas Ramanauskas. Susidomėjusius paragino kreiptis į artimiausią Krašto apsaugos savanorių pajėgų Regioninį karo prievolės ir komplektavimo skyrių.

Supažindinęs mokinius su tarnybos Lietuvos kariuomenėje būdais, Romas Ramanauskas mokiniams pademonstravo nuotaikingą filmuką apie karių tarnybą bei kasdienybę. Vėliau mokiniai apžiūrėjo turimą savanorių ginkluotę.

 
Ankstesni įrašai


Lapkričio 17 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamo projekto ,,Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“ Dzūkijos regiono varžytuvės. Jau ne vienerius metus vykstančiu projektu mokiniai yra skatinami puoselėti savo tarmę, tradicijas, perimti patirtį, gerbti ir puoselėti tradicijas, ugdomos mokinių etnokultūrinės žinios, supratimas apie tradicinių patiekalų ruošimą bei pateikimą.

Lapkričio 11 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė susirinko į renginį ,,Rudeninis tango virtuvėje‘‘ mokyklos barmenų – padavėjų klasėje. Į šį jau tradiciniu tapusį renginį atvyko Renata Ničajienė ir pristatė  naujausią ir paskutinę kulinarinių knygų serijos „Gero maisto dienoraštis. Ruduo“ dalį. Knygoje „Gero maisto dienoraštis. Ruduo“, kaip ir ankstesnėse serijos knygose, publikuojama tiek receptų, kiek šis metų laikas turi dienų. Atitinkamai visose keturiose „Gero maisto dienoraštis“ knygose surašyti 365 receptai, kurių gamybos eiga yra aiškiai aprašyta. Tai šeštoji Renatos Ničajienės kulinarinė knyga. 

Bendrabutyje gyvenantys mokiniai kartu su socialine pedagoge Laima Varneliene ir bendrabučio auklėtoja Aldona Plečkaitiene žiūrėjo filmą ,,Alkoholikų vaikai‘ ir diskutavo apie žalingus įpročius jų žalą ir pasekmes.

Šie mokymai, kurie yra finansuojami Lazdijų rajono savivaldybės verslo rėmimo programos lėšomis, skirti norintiems sužinoti, nuo ko pradėti kurti verslą, kas gali nutikti pasirinkus vieną ar kitą verslo kryptį, kokios yra ateities perspektyvos, kur galima save realizuoti.

2016 m. lapkričio 11 d., 10.00 val. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė maloniai kviečia

į jau tradiciniu tapusį renginį ,,Rudeninis tango virtuvėje‘‘