Renginiai

Rudeninis tango virtuvėje

Lapkričio 11 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė susirinko į renginį ,,Rudeninis tango virtuvėje‘‘ mokyklos barmenų – padavėjų klasėje. Į šį jau tradiciniu tapusį renginį atvyko Renata Ničajienė ir pristatė  naujausią ir paskutinę kulinarinių knygų serijos „Gero maisto dienoraštis. Ruduo“ dalį. Knygoje „Gero maisto dienoraštis. Ruduo“, kaip ir ankstesnėse serijos knygose, publikuojama tiek receptų, kiek šis metų laikas turi dienų. Atitinkamai visose keturiose „Gero maisto dienoraštis“ knygose surašyti 365 receptai, kurių gamybos eiga yra aiškiai aprašyta. Tai šeštoji Renatos Ničajienės kulinarinė knyga.

Pristatydama savo knygą, autorė sakė, kad vos daugiau nei prieš metus pradėjusi rašyti „Gero maisto dienoraštį“, labai aiškiai žinojo ko siekia – supažindinti namuose gaminti mėgstančius žmones su galimybe maitintis natūraliai ir sveikai. Padedant dietistei Tomai Dvelytei ir dailininkei Ingai Dagilei, buvo sukurta ir rinkai pasiūlyta dienoraščio formato kulinarinė knyga. Pasak jos, dienoraščio pojūtį sustiprina drauge su komanda įgyvendinti sprendimai: pačios Renatos fotografuoti receptai,  kiekvienam puslapiui sukurtos nespalvotos ir spalvotos iliustracijos, po kiekvienu receptu yra palikta vietos skaitytojo užrašams. Yra pateikiami ir profesionalūs dietistės Tomos Dvelytės komentarai prie kiekvieno knygoje skelbiamo recepto.

Be šios serijos knygų, skirtų kiekvienam metų laikui, autorė taip pat yra išleidusi „Nostalgiškų skanumynų“ knygą, į kurią sugulė anksčiau Lietuvoje labai populiarių ir daugelio su nostalgija prisimenamų desertų receptai.

Renginio metu „Gero maisto dienoraštis“ autorė Renata Ničajienė ne tik dalijosi praktiniais patarimais apie sveiko maisto gaminimą, bet ir susirinkusius vaišino iš vaisių pagamintais saldainiais. Nuo jos neatsiliko ir renginio organizatorės profesijos mokytojos Asta Čeponienė ir Vilija Murauskienė, pasiūliusios paragauti įvairių saldainių, pagamintų pagal autorės receptą.
Ankstesni įrašai


Bendrabutyje gyvenantys mokiniai kartu su socialine pedagoge Laima Varneliene ir bendrabučio auklėtoja Aldona Plečkaitiene žiūrėjo filmą ,,Alkoholikų vaikai‘ ir diskutavo apie žalingus įpročius jų žalą ir pasekmes.

Šie mokymai, kurie yra finansuojami Lazdijų rajono savivaldybės verslo rėmimo programos lėšomis, skirti norintiems sužinoti, nuo ko pradėti kurti verslą, kas gali nutikti pasirinkus vieną ar kitą verslo kryptį, kokios yra ateities perspektyvos, kur galima save realizuoti.

2016 m. lapkričio 11 d., 10.00 val. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė maloniai kviečia

į jau tradiciniu tapusį renginį ,,Rudeninis tango virtuvėje‘‘

Įgyvendinant Integruotą technologijų programą 2016-10-11 UAB „Pietų Megrame“ vyko netradicinė technologijų pamoka 9 kl. mokiniams. 

Dailės mokytojos Vidos Alšauskienės iniciatyva, rugsėjo 28 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko floristinio kilimo kūrimo konkursas ,,Rudens spalvos“, į kurį buvo pakviesti mokiniai ir jų mokytojos iš Daugų, Varėnos technologijos ir verslo mokyklų bei Simno ir Aukštadvario žemės ūkio mokyklų.