Renginiai

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendrabutyje vyko kino filmo „Alkoholis veža“ peržiūra ir diskusija

 

Bendrabutyje gyvenantys mokiniai kartu su socialine pedagoge Laima Varneliene ir bendrabučio auklėtoja Aldona Plečkaitiene žiūrėjo filmą ,,Alkoholikų vaikai‘ ir diskutavo apie žalingus įpročius jų žalą ir pasekmes.

Po filmo peržiūros, PB16 grupės mokinė Erika Kudlinskaitė  pristatė savo paruoštą trumpą pranešimą apie  rūkymo žalą žmogaus organizmui. Mokinė atkreipė visų susirinkusiųjų dėmesį, kad rūkymas, kaip ir alkoholio, narkotikų vartojimas daro ypač didelę žalą jauniems organizmams. Kilusių diskusijų metu, mokiniai samprotavo, ginčijosi. Vis tik buvo prieita vieningos nuomonės, kad gyventi be žalingų įpročių yra paprasčiau ir smagiau.
Ankstesni įrašai


Šie mokymai, kurie yra finansuojami Lazdijų rajono savivaldybės verslo rėmimo programos lėšomis, skirti norintiems sužinoti, nuo ko pradėti kurti verslą, kas gali nutikti pasirinkus vieną ar kitą verslo kryptį, kokios yra ateities perspektyvos, kur galima save realizuoti.

2016 m. lapkričio 11 d., 10.00 val. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė maloniai kviečia

į jau tradiciniu tapusį renginį ,,Rudeninis tango virtuvėje‘‘

Įgyvendinant Integruotą technologijų programą 2016-10-11 UAB „Pietų Megrame“ vyko netradicinė technologijų pamoka 9 kl. mokiniams. 

Dailės mokytojos Vidos Alšauskienės iniciatyva, rugsėjo 28 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko floristinio kilimo kūrimo konkursas ,,Rudens spalvos“, į kurį buvo pakviesti mokiniai ir jų mokytojos iš Daugų, Varėnos technologijos ir verslo mokyklų bei Simno ir Aukštadvario žemės ūkio mokyklų.

2016 m. rugsėjo 27 d. mokyklos posėdžių salėje visi norintys mokyklos moksleiviai pasitikrino savo konstitucines žinias Teisingumo ministerijos organizuotame Konstitucijos egzamine.