Renginiai

Gruodžio 3 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko 17-asis Tarptautinis Kalėdinis krepšinio turnyras

Gruodžio 3 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko 17-asis Tarptautinis Kalėdinis krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo Punsko, Kapčiamiesčio ir Veisiejų TVM – „Ąžuolas“ krepšinio komandos. Greitai prabėgo šeštadienio popietė, kurią įtaigiai vedė Veisiejų seniūnas Zenonas Sabaliauskas. Džiugu, kad  turnyre dalyvavo garbūs svečiai: buvęs Lietuvos rinktinės treneris Ramūnas Butautas, Lietuvos nusipelnęs treneris Ramūnas Šalūga, buvęs mokyklos direktorius Stasys Saladinskas, Kapčiamiesčio seniūnas Vidmantas Dambrauskas. 2016 metų Kalėdinio krepšinio  turnyro nugalėtojais tapo  „Veisiejų TVM – „Ąžuolas“, antrąją vietą iškovojo krepšininkai iš Kapčiamiesčio, o punskiečiams po įnirtingos kovos liko trečioji vieta. Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo „Veisiejų TVM – „Ąžuolas“ krepšininkas Darius Stonkus. Naudingiausiais komandų žaidėjais pripažinti punskietis Rimas Krakauskas, kapčiamiestietis Darius Sadeckas ir veisiejietis Gytis Sušinskas. Turnyro metu vyko tritaškių konkursas, kurį laimėjo Martynas Jančiulis, antrąją vietą užėmė Aurimas Matulevičius. Baudas geriausiai sekėsi mėtyti treneriui Rimui Kazlauskui, Jonui Vydrai iš Punsko ir Ramūnui Butautui. Estafetės rungtyje greičiausia komanda tapo „Veisiejų TVM – „Ąžuolas“, antri krepšininkai iš Punsko, treti – Kapčiamiesčio krepšininkai. Įteikdami apdovanojimus sportininkus nuoširdžiai sveikino ir sėkmės linkėjo Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos direktorės pavaduotojas ugdymui Romualdas Makauskas, Veisiejų klubo „Ąžuolas“ pirmininkas Virginijus Sušinskas.
Ankstesni įrašai


Lapkričio 23-ąją – Lietuvos karių dieną – Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje lankėsi Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Alytaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus verbuotojas vyresnysis seržantas Romas Ramanauskas bei Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 108 (Lazdijų) kuopos kariai. 

Lapkričio 17 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamo projekto ,,Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“ Dzūkijos regiono varžytuvės. Jau ne vienerius metus vykstančiu projektu mokiniai yra skatinami puoselėti savo tarmę, tradicijas, perimti patirtį, gerbti ir puoselėti tradicijas, ugdomos mokinių etnokultūrinės žinios, supratimas apie tradicinių patiekalų ruošimą bei pateikimą.

Lapkričio 11 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė susirinko į renginį ,,Rudeninis tango virtuvėje‘‘ mokyklos barmenų – padavėjų klasėje. Į šį jau tradiciniu tapusį renginį atvyko Renata Ničajienė ir pristatė  naujausią ir paskutinę kulinarinių knygų serijos „Gero maisto dienoraštis. Ruduo“ dalį. Knygoje „Gero maisto dienoraštis. Ruduo“, kaip ir ankstesnėse serijos knygose, publikuojama tiek receptų, kiek šis metų laikas turi dienų. Atitinkamai visose keturiose „Gero maisto dienoraštis“ knygose surašyti 365 receptai, kurių gamybos eiga yra aiškiai aprašyta. Tai šeštoji Renatos Ničajienės kulinarinė knyga. 

Bendrabutyje gyvenantys mokiniai kartu su socialine pedagoge Laima Varneliene ir bendrabučio auklėtoja Aldona Plečkaitiene žiūrėjo filmą ,,Alkoholikų vaikai‘ ir diskutavo apie žalingus įpročius jų žalą ir pasekmes.

Šie mokymai, kurie yra finansuojami Lazdijų rajono savivaldybės verslo rėmimo programos lėšomis, skirti norintiems sužinoti, nuo ko pradėti kurti verslą, kas gali nutikti pasirinkus vieną ar kitą verslo kryptį, kokios yra ateities perspektyvos, kur galima save realizuoti.