Renginiai

Vyko rajoninis konkursas ,,Tavo sveikata – Tavo rankose“

Gruodžio 8 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko konkursas ,,Tavo sveikata – Tavo rankose“, kuriame dalyvavo 9-10 klasių mokinių komandos iš Kapčiamiesčio, Kučiūnų, Šeštokų, Šventežerio, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklų bei Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos.

Komandos buvo sudarytos iš penkių dalyvių ir mokytojos. Atliktas užduotis, pasirodymus vertino žiuri: projekto vadovė Rita Juškauskaitė, gimnazijos skyriaus vedėja Alma Burbaitė, socialinė pedagogė Laima Varnelienė ir bibliotekos vedėja Asta Makauskienė, taip pat padėjo sveikatos priežiūros specialistė Dalia Baležentienė.

Mokyklos direktorė Laimutė Vaitiekūnienė  pasveikino atvykusias komandas ir palinkėjo sekmės.

Prasidėjus konkursui, renginį vedusi neformaliojo švietimo organizatorė Birutė Talandienė paprašė, kad komandos prisistatytų bei pakomentuotų namuose pagamintą sveikuolišką patiekalą ir pateiktų jo receptą. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos komandos ,,Šypsena“ kapitonas Narvydas Benedika, nariai Laura Jaskelevičiūtė, Ilona Simukevičiūtė, Kristina Jociunskaitė, Guoda Kazakevičiūtė kartu su mokytojomis Vilija Murauskiene ir Asta Čeponiene buvo pagaminę moliūgo saldainius, kuriais vėliau visus vaišino.

Komandos dalyviai rungtyniavo įveikdami įvairiausias užduotis: raštu atsakinėjo į klausimus, demonstravo, kaip moka suteikti pirmąją pagalbą, organizuoti judriąją pertrauką, degustavo įvairiausių žolelių arbatą.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad visos komandos surinko vienodą balų skaičių. Mokyklos direktorė Laimutė Vaitiekūnienė komandoms įteikė padėkas, patiekalų receptų knygelę ir vaisių krepšius. Visi buvo pakviesti į mokymų klasę paragauti komandos pagaminto ir konkursui pateikto patiekalo.
Ankstesni įrašai


Gruodžio 8 d. rytą prie Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos sužibo Kalėdinė eglė. Prieš įžiebdama įvairiaspalvėmis lemputėmis tviskančią, stilizuotą eglę, mokyklos direktorė Laimutė Vaitiekūnienė visų paprašė sugalvoti norą, kuris tikrai turi išsipildyti.

Gruodžio 3 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko 17-asis Tarptautinis Kalėdinis krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo Punsko, Kapčiamiesčio ir Veisiejų TVM – „Ąžuolas“ krepšinio komandos. 

Lapkričio 23-ąją – Lietuvos karių dieną – Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje lankėsi Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Alytaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus verbuotojas vyresnysis seržantas Romas Ramanauskas bei Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 108 (Lazdijų) kuopos kariai. 

Lapkričio 17 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamo projekto ,,Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“ Dzūkijos regiono varžytuvės. Jau ne vienerius metus vykstančiu projektu mokiniai yra skatinami puoselėti savo tarmę, tradicijas, perimti patirtį, gerbti ir puoselėti tradicijas, ugdomos mokinių etnokultūrinės žinios, supratimas apie tradicinių patiekalų ruošimą bei pateikimą.

Lapkričio 11 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė susirinko į renginį ,,Rudeninis tango virtuvėje‘‘ mokyklos barmenų – padavėjų klasėje. Į šį jau tradiciniu tapusį renginį atvyko Renata Ničajienė ir pristatė  naujausią ir paskutinę kulinarinių knygų serijos „Gero maisto dienoraštis. Ruduo“ dalį. Knygoje „Gero maisto dienoraštis. Ruduo“, kaip ir ankstesnėse serijos knygose, publikuojama tiek receptų, kiek šis metų laikas turi dienų. Atitinkamai visose keturiose „Gero maisto dienoraštis“ knygose surašyti 365 receptai, kurių gamybos eiga yra aiškiai aprašyta. Tai šeštoji Renatos Ničajienės kulinarinė knyga.