Renginiai

Lietuvos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoninis turas

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje sausio 25 dieną vyko rajoninis lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados turas, kuriame savo žinias ir kūrybinius sugebėjimus išbandė Lazdijų rajono mokyklų 9-12 klasių mokiniai. Mūsų mokyklą atstovavo: Narvydas Benedika, 9 kl., Viktorija Kistenytė, 10 kl., Aistė Sasnauskaitė, 11 kl.

Kartu su mokiniais atvyko ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai. Visus pasveikino Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos direktorė Laimutė Vaitiekūnienė. Ji palinkėjo dalyviams  sėkmės olimpiadoje, puoselėti ir branginti gimtąją kalbą bei nepamiršti savo dzūkiškos tarmės.

Taip pat dalyvius pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Jūratė Jasiulevičienė.

Etnografinis ansamblis ,,Pasagėlė“ (vadovė Irena Makauskaitė) sudainavo nuotaikingą dainą ,,Sveiki gyvi sveteliai“.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados pirmojoje dalyje mokiniai turėjo atlikti užduotis, skirtas lituanistikos žinioms ir įgūdžiams patikrinti, antrojoje – parašyti esė. Tiek pirmosios, tiek antrosios olimpiados dalies užduočių atlikimui buvo skiriamos po 2 valandas.

Mokinių darbus taisys ir vertins Lazdijų rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus patvirtinta vertinimo komisija. 
Ankstesni įrašai


Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje gruodžio 23 d. nuo pat ankstyvo ryto šurmuliavo mokiniai: vieni jų skaitė sveikinimus, kuriuos dalijo Kalėdų senelis, iškratęs Kalėdinio pašto dėžutę, kiti, apsirengę įvairiausiais personažais, ruošėsi pasirodymui.

Adventas – prasmingas prieškalėdinis laikotarpis gėrio paieškoms savyje. Tai metas,  kada prisimenamos ir primirštos, paprastos, visiems seniai žinomos tiesos. Gerumas, meilė, neabejingumas, nesavanaudiškumas, atjauta, pagalba – tai pačios didžiausios dovanos ir vertybės, kurios yra amžinos – nedega, nerūdija, neskęsta, nebijo nuvertėjimo...

Gruodžio 8 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko konkursas ,,Tavo sveikata – Tavo rankose“, kuriame dalyvavo 9-10 klasių mokinių komandos iš Kapčiamiesčio, Kučiūnų, Šeštokų, Šventežerio, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklų bei Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos.

Gruodžio 8 d. rytą prie Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos sužibo Kalėdinė eglė. Prieš įžiebdama įvairiaspalvėmis lemputėmis tviskančią, stilizuotą eglę, mokyklos direktorė Laimutė Vaitiekūnienė visų paprašė sugalvoti norą, kuris tikrai turi išsipildyti.

Gruodžio 3 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko 17-asis Tarptautinis Kalėdinis krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo Punsko, Kapčiamiesčio ir Veisiejų TVM – „Ąžuolas“ krepšinio komandos.