Renginiai

Nacionalinis moksleivių čempionatas ,,Makaronų tiltai 2017"

Kovo 16 dieną Alytaus Jotvingių gimnazijoje vyko kasmetinio nacionalinio moksleivių čempionato „Makaronų tiltai 2017“ pirmasis etapas. Jaunieji inžinieriai turėjo pastatyti tiltą, kuris išlaikytų kuo didesnę apkrovą. Iš viso dalyvavo 8 komandos, tarp jų ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos komanda ,,Drugeliai“.

Renginio pradžioje VGTU docentas bei lektorius Gintautas Ambrasas papasakojo apie tiltų statybą ir jų konstrukcijas. Po paskaitos visos komandos per 45 minutes turėjo pagaminti tiltus iš spagečių ir plastilino.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos komandai „Drugeliai“ pavyko sukonstruoti tiltą, kuris atlaikė 2 kg svorį.

Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad ,,Drugeliai“ užėmė garbingą 4 vietą tarp 8 komandų. Tokiame čempionate komanda dalyvavo pirmą kartą, mokiniams labai patiko konstruoti tiltą iš tokios trapios ,,statybinės“ medžiagos – makaronų bei plastilino.

 Prieš ketverius metus Vilniaus Gedimino technikos universiteto Statybos fakulteto studentai pradėjo rengti statybos iš makaronų čempionatą. Tokios statybos istorija prasidėjo Kanadoje esančioje Okanagano kolegijoje, o čempionatai vyksta nuo 1983-ųjų.

 
Ankstesni įrašai


Vasario 2 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos V14 ir PB15 grupių  mokiniai Liveta Kasputytė, Vilma Siniauskaitė, Dovilė Muliuolytė, Auksė Adomavičiūtė, Kristina Jociunskaitė, Remigijus Židžiūnas ir Eimantas Kupčinskas Vilniaus parodų ir kongresų centre „Litexpo“ parodoje „Studijos 2017“ pristatė mokyklą bei virėjo, padavėjo – barmeno specialybių mokymo programas. Šie mokiniai, vadovaujami profesijos mokytojų Astos Čeponienės ir Vilijos Murauskienės, serviravo stalą, gamino ,,Skruzdėlyną“, juo vaišino parodos lankytojus ir atsakė į rūpimus klausimus.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje sausio 25 dieną vyko rajoninis lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados turas, kuriame savo žinias ir kūrybinius sugebėjimus išbandė Lazdijų rajono mokyklų 9-12 klasių mokiniai. Mūsų mokyklą atstovavo: Narvydas Benedika, 9 kl., Viktorija Kistenytė, 10 kl., Aistė Sasnauskaitė, 11 kl.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje gruodžio 23 d. nuo pat ankstyvo ryto šurmuliavo mokiniai: vieni jų skaitė sveikinimus, kuriuos dalijo Kalėdų senelis, iškratęs Kalėdinio pašto dėžutę, kiti, apsirengę įvairiausiais personažais, ruošėsi pasirodymui.

Adventas – prasmingas prieškalėdinis laikotarpis gėrio paieškoms savyje. Tai metas,  kada prisimenamos ir primirštos, paprastos, visiems seniai žinomos tiesos. Gerumas, meilė, neabejingumas, nesavanaudiškumas, atjauta, pagalba – tai pačios didžiausios dovanos ir vertybės, kurios yra amžinos – nedega, nerūdija, neskęsta, nebijo nuvertėjimo...

Gruodžio 8 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko konkursas ,,Tavo sveikata – Tavo rankose“, kuriame dalyvavo 9-10 klasių mokinių komandos iš Kapčiamiesčio, Kučiūnų, Šeštokų, Šventežerio, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklų bei Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos.