Aktualijos

Gera mokytis, kai tavęs laukia darbdaviai

Trečio kurso virėjo specialybės moksleiviai  kartu su prof. mokytojomis V. Murauskiene ir A. Čeponiene spalio 20 dieną vyko į Druskininkų Snow areną susitikti su maitinimo įmonių darbuotojų skyriaus vadove Palmira. Moksleiviams vadovė pristatė  komplekse esančius restoranus , barus , užkandines, supažindino su darbo organizavimu maitinimo įmonėse, laisvomis darbo vietomis. Būsimus virėjus ypač žavėjo naujausia virtuvės įranga ir puikios darbo sąlygos. Jaunuosius virėjus vyrus sudomino Ledo baras, kuriame temperatūra tesiekia -5 laipsnius ir visas baro inventorius-stalai, suolai, indai yra iš ledo.

Malonu tai, kad tarp dirbančių  sutikome ir seniau baigusius savo buvusius virėjo specialybės moksleivius, kuriuos tik geru žodžiu minėjo vadovė Palmira. Savaitgaliais padirbėti virtuvėje jau pasiryžę ir antrakursiai. Juos prisikalbino virtuvės šefė- Kristina Kivaraitė , kuri mūsų mokyklą baigė 2010m. ir įgijo virėjo kvalifikaciją.

Atsisveikinant vadovė pabrėžė, kad mokiniai visada laukiami atlikti gamybinę praktiką, dirbti nuolatinį darbą ar savaitgaliais.

 

Vyr. prof. mokytojos V. Murauskienė ir A. Čeponienė

 
Ankstesni įrašai


Nėra įrašų