Aktualijos

Lapkričio 23 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos KT16 grupės mokiniai

Lapkričio 23 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos KT16 grupės mokiniai ir  profesijos mokytoja Vida Alšauskienė vyko į floristikos reikmenų  parduotuvę  UAB „Dovisa“. Parduotuvėje mokiniai  susipažino su floristikoje naudojamomis darbo priemonėmis, medžiagomis, natūraliais bei dažytais sausais augalais, jų komponavimui naudojamais indais, apžiūrėjo floristikoje taikomų kriauklių asortimentą, įvairius aksesuarus šventiniam salių apipavidalinimui bei įvairių patalpų dekoravimui.

  Apžiūrėję floristikos prekių asortimentą mokiniai suprato, kad norintys patys papuošti savo namus ar  šventinį stalą -svarbu idėja, o daug  medžiagų  galime rasti gamtoje.
Ankstesni įrašai


,, Aš ir mano saugi mokykla“ veiklą, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė organizavo akciją ,,Į žiemos slėptuvę“. Iš mokytojų ir darbuotojų paaukotų maisto produktų, iš atneštų daržo gėrybių

Tobulinome praktinius įgūdžius

Lapkričio 16 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena.

Lapkričio 9 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos PB16 grupės mokiniai su profesijos mokytojomis Asta Čeponiene ir Vilija Murauskiene vyko į Baltijos maisto ir gėrimų parodą ,,BAF“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Lapkričio 8 d. vykdant Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos projektą ,,Aš ir mano saugi mokykla“, Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko valandėlė ,,Nepilnamečių teisinė atsakomybė“.