Aktualijos

Praktiniai užsiėmimai VŠĮ VŽDRMC Druskininkų filiale

Nuo lapkričio 20 d. padavėjo barmeno mokymo programos mokiniai vadovaujami mokytojos Vilijos Murauskienės atlieka praktinius užsiėmimus VŠĮ VŽDRMC Druskininkų filiale restoranų kavinių sektoriniame praktinio mokymo centre . Čia jie gali susipažinti ir dirbti su įranga, kurios nėra mūsų mokykloje. Tai- R_Keeper – plačiai žinoma restoranų, kavinių bei barų procesų valdymo ir automatizavimo sistema. Ši sistema yra patikima, patogi naudotis, pasižymi aukšta kokybe ir funkcionalumu, padeda geriau valdyti, stebėti ir kontroliuoti restoraną, mažinti išlaidas, taupyti laiką bei kaupti ir perduoti įvairiausio pobūdžio informacinius srautus. Taip pat savo žinias gilina dirbdami su Metos profesionalios virtuvės įranga, kuri šiandien yra viena iš lyderių Europoje tarp analogišku verslu užsiimančių kompanijų.

 

Profesijos mokytoja V. Murauskienė

.
Ankstesni įrašai


2018- 11 – 23d. 9 ir 10 klasės mokiniai su mokytoja R. Blaževičiene ir socialine pedagoge L. Varneliene lankėsi Vilniuje

Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK bendruomenės pareigūnės lapkričio 21 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9-11 klasių mokiniams organizavo prevencinę - teisinio švietimo paskaitą ,,Nepilnamečių teisinė atsakomybė". Didžioji paskaitos dalis buvo skirta atkreipti nepilnamečių dėmesį į teisės pažeidimus, susijusius su narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

 

Startavo žiemos priėmimas į profesinio mokymo įstaigas. Nuo šiol į profesines mokyklas bus galima stoti ne vieną, bet dukart per metus: vasarą arba žiemą. 

Žiemą priimami  tik tie asmenys, kurie yra baigę vidurinio ugdymo programą. Kvietimų mokytis stojantieji sulauks gruodžio 18 d., o mokymo sutartis galės sudaryti gruodžio 19 - 21 dienomis.

    2018 m. lapkričio 21 d. kaimo turizmo organizatoriaus  specialybės ir 10 klasės mokiniai su lietuvių kalbos ir ekonomikos mokytojomis Danguole Sušinskiene ir Asta Šerkšnaite lankėsi Alytaus Jaunimo užimtumo centre.

Lankėmės kaimo turizmo sodybose “Samanis” ir “Emilija”

Lapkričio 20 dieną kaimo turizmo organizatoriaus ir statybos verslo paslaugų teikėjo profesijos besimokantys mokiniai