Aktualijos

Stažuotė Ispanijoje – dar viena profesinio mokymo patirtis

Įgyvendinant Erasmus+ programos projektą „ES šalių patirtis taikant pameistrystę“, grupė Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos darbuotojų, o taip pat ir projekto konsorciumo narių  - Varėnos technologijos ir verslo mokyklos bei Kaišiadorių technologijos ir verslo mokyklos pedagogų,  lapkričio 18-27 dienomis  lankėsi Ispanijoje. Projekto stažuotės  tikslas – sudaryti galimybes  konsorciumo darbuotojams susipažinti su Ispanijos praktinio mokymo organizavimo pameistrystės forma patirtimi ir, pagal galimybes, įgytas žinias pritaikyti  organizuojant praktinį mokymą savo ugdymo įstaigose. 

                      Priimantis partneris Ispanijoje - Esmovia.  Ši įstaiga organizavo vizitus į  Valensijos profesinio ugdymo įstaigas, kuriose stažuotės dalyviai  susipažino su Ispanijoje egzistuojančia švietimo ugdymo sistema, su profesinio praktinio mokymo pameistrystės bei dualinio mokymo formomis.

                   Projektas  finansuojamas Švietimo mainų ir paramos fondo remiant Europos Komisijai. 

 
Ankstesni įrašai


Lapkričio 28dieną  9 kl. ir V18P grupės mokiniai  kartu su muzikos mokytoja Rita Blaževičiene ir dailės mokytoja Vida Alšauskiene  vyko į Lietuvos dailės muziejaus Nacionalinę dailės galeriją  Vilniuje.

Lapkričio 27 dieną kaimo turizmo, statybos verslo paslaugų teikėjo  specialybės  ir 9 klasės mokiniai su mokytojomis V.  Alšauskiene, A. Šerkšnaite ir R. Blaževičiene aplankė  A. Šuliausko tapybos darbų parodą „Ekspromtas“,  eksponuojamą  Leipalingio laisvalaiko salėje, lankėsi Leipalingio krašto muziejuje. Laisvalaikio salės direktorė A. Petravičienė   papasakojo apie dailininką A. Šuliauską ir jo   eksponuojamų kūrinių priešistorę.

Nuo lapkričio 20 d. padavėjo barmeno mokymo programos mokiniai vadovaujami mokytojos Vilijos Murauskienės atlieka praktinius užsiėmimus VŠĮ VŽDRMC Druskininkų filiale restoranų kavinių sektoriniame praktinio mokymo centre

2018- 11 – 23d. 9 ir 10 klasės mokiniai su mokytoja R. Blaževičiene ir socialine pedagoge L. Varneliene lankėsi Vilniuje

Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK bendruomenės pareigūnės lapkričio 21 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9-11 klasių mokiniams organizavo prevencinę - teisinio švietimo paskaitą ,,Nepilnamečių teisinė atsakomybė". Didžioji paskaitos dalis buvo skirta atkreipti nepilnamečių dėmesį į teisės pažeidimus, susijusius su narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.