Aktualijos

Teisinio švietimo paskaitą ,,Nepilnamečių teisinė atsakomybė".

Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK bendruomenės pareigūnės lapkričio 21 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9-11 klasių mokiniams organizavo prevencinę - teisinio švietimo paskaitą ,,Nepilnamečių teisinė atsakomybė". Didžioji paskaitos dalis buvo skirta atkreipti nepilnamečių dėmesį į teisės pažeidimus, susijusius su narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Siekiant efektyviai ir profesionaliai įgyvendinti prevencinei paskaitai keliamus tikslus buvo pasitelkti Alytaus aps. VPK ONTS pareigūnai Vitas Šakalis ir Artūras Jevdokūninas, kurie jaunimą supažindino su teisine atsakomybe už narkotinių ar psichotropinių medžiagų turėjimą, platinimą, laikymą ir vartojimą.

Alytaus apskr. VPK Druskininkų PK kinologas Gintautas Savilionis kartu su tarnybiniu šunimi Diku jaunimui parodė kaip patalpose yra ieškomos narkotinės ar psichotropinės medžiagos bei pristatė policijos kinologo darbo specifiką. Jaunimas liko sužavėtas pareigūnų pasakojimais, teigė, kad tokios įdomios paskaitos dar nėra klausę
Ankstesni įrašai


 

Startavo žiemos priėmimas į profesinio mokymo įstaigas. Nuo šiol į profesines mokyklas bus galima stoti ne vieną, bet dukart per metus: vasarą arba žiemą. 

Žiemą priimami  tik tie asmenys, kurie yra baigę vidurinio ugdymo programą. Kvietimų mokytis stojantieji sulauks gruodžio 18 d., o mokymo sutartis galės sudaryti gruodžio 19 - 21 dienomis.

    2018 m. lapkričio 21 d. kaimo turizmo organizatoriaus  specialybės ir 10 klasės mokiniai su lietuvių kalbos ir ekonomikos mokytojomis Danguole Sušinskiene ir Asta Šerkšnaite lankėsi Alytaus Jaunimo užimtumo centre.

Lankėmės kaimo turizmo sodybose “Samanis” ir “Emilija”

Lapkričio 20 dieną kaimo turizmo organizatoriaus ir statybos verslo paslaugų teikėjo profesijos besimokantys mokiniai

    Lapkričio 13 dieną 9 klasės  ir KT17V grupės mokiniai kartu su dailės  mokytoja Vida Alšauskiene lankėsi Merkinės amatų centre „Vienaragio šilas“, kur vyko edukacinė keramikos pamoka.

Pyragų dieną