Aktualijos

„ES šalių patirtis taikant pameistrystę“

„ES šalių patirtis taikant pameistrystę“

         Sausio 29 d. mokykloje vyko baigiamoji Erasmus+ programos projekto „ES šalių patirtis taikant pameistrystę“   konferencija, kurioje dalyvavo ne tik Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos ir projekto partnerių - Varėnos technologijos ir verslo mokyklos, bei Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos komandos, bet ir komandos iš kitų regiono profesinių mokyklų: Simno žemės ūkio mokyklos,  Aukštadvario žemės ūkio mokyklos, Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filialo. Konferencijoje dalyvavo ir darbdavių atstovai: Rūta Cimakauskienė, Justinas Dzemyda, Sonata Varnelienė, Darius Kočiūnas. Direktorė Laimutė Vaitiekūnienė, sveikindama dalyvius, akcentavo, kodėl yra svarbu taikyti profesiniame mokyme pameistrystę kaip praktinio mokymo formą,  palinkėjo visiems naudingų diskusijų.

      Pranešimą apie stažuotę Austrijoje darė profesijos mokytojas Vytautas Blaževičius, Prancūzijoje  - direktorės pavaduotojas ugdymui Romualdas Makauskas, Ispanijoje - profesinio skyriaus vedėja Albina Ramanauskienė. Po pristatymų pavaduotojas R. Makauskas konferencijos dalyvius supažindino su  „Pameistrystės forma organizuojamo profesinio mokymo tvarkos aprašo“ projektu. Kolegos diskutavo, dalijosi pameistrystės taikymo patirtimi. Diskusijos tęsėsi ir prie kavos puodelio.

       Konferencijos dalyviai akcentavo, kad projektas buvo naudingas: projekto dalyviai įgijo papildomų profesinių kompetencijų, padėsiančių efektyviau siekti  pagrindinio tikslo - ruošti kvalifikuotus, kompetentingus specialistus, atitinkančius darbo rinkos poreikius.

A.Makauskienė

 
Ankstesni įrašai


Netradicinė pamoka Padavėjų – barmenų specialybės moksleiviams

,,Lietuviškų gėrimų  kelias Alitoje”

           2019-01-15 d. PB17, PB18 grupės moksleiviai  vadovaujami mokytojų A. Čeponienės ir V. Murauskienės vyko į Alytų, kur UAB Alita vyko netradicinė pamoka.

SAUSIO 13-OJI –

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

Gruodžio 20 dieną tikybos mokytoja Danutė Grabauskienė  ir etikos mokytoja Asta Makauskienė pakvietė  esančius ir buvusius mokyklos darbuotojus į adventinę popietę „Adventiniu taku į Kalėdinę šviesą“.

2018 – 12 – 21 dieną  mokykloje vyko Kalėdinis Karnavalas.  Karnavalo tema: Pasaulio šalys.

Gruodžio 19 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko Kalėdinis smiginio turnyras. Susirinko gausus būrys išbandyti savo taiklumą.