Aktualijos

Kelionė į Alita

Netradicinė pamoka Padavėjų – barmenų specialybės moksleiviams

,,Lietuviškų gėrimų  kelias Alitoje”

           2019-01-15 d. PB17, PB18 grupės moksleiviai  vadovaujami mokytojų A. Čeponienės ir V. Murauskienės vyko į Alytų, kur UAB Alita vyko netradicinė pamoka.

             Pamokos tikslai:

  • Supažindinti padavėjų- barmenų specialybės moksleivius, kaip gimsta putojantys vynai bei stiprieji gėrimai.
  • Apsilankyti  gėrimų gamybos cechuose, pamatyti skirtingus gamybos procesus, išgirsti pasakojimus apie gėrimų kilmę, istoriją bei gamybos technologijas.
  • Sužinoti  putojančių vynų gamyboje naudojamų vynuogių kilmę, atrasti  kas lemia taurėje atsiskleidžiančias skonio ir aromato ypatybes

             Pamokos metu pamatėme, kaip gimsta putojantys  vynai bei stiprieji gėrimai,  pamatėme skirtingus gamybos procesus, išgirdome  ekspertų pasakojimus apie gėrimų kilmę, istoriją bei gamybos technologijas. Sužinojome apie putojančių vynų gamyboje naudojamų vynuogių kilmę,  kas lemia taurėje atsiskleidžiančias skonio ir aromato ypatybes.

             Mūsų mokyklos mokinių padavėjų- barmenų grupės mokiniams labai patiko pamoka “Alitos” gėrimų gamykloje. Tikimės apsilankyti dar kart.
Ankstesni įrašai


SAUSIO 13-OJI –

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

Gruodžio 20 dieną tikybos mokytoja Danutė Grabauskienė  ir etikos mokytoja Asta Makauskienė pakvietė  esančius ir buvusius mokyklos darbuotojus į adventinę popietę „Adventiniu taku į Kalėdinę šviesą“.

2018 – 12 – 21 dieną  mokykloje vyko Kalėdinis Karnavalas.  Karnavalo tema: Pasaulio šalys.

Gruodžio 19 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko Kalėdinis smiginio turnyras. Susirinko gausus būrys išbandyti savo taiklumą.

VISUS, VISUS MOKYKLOS DARBUOTOJUS

KVIEČIAME