Aktualijos

2019-02-12 d. mokomajame bare vyko meistriškumo konkursas .

2019-02-12 d.  mokomajame bare vyko meistriškumo konkursas . Konkursą vedė profesijos mokytojos Asta Čeponienė ir Vilija Murauskienė. Rinkome geriausią padavėją-barmeną. Konkurse dalyvavo visų kursų moksleiviai. Komandą sudarė trys moksleiviai skirtingų kursų. Būsimi padavėjai barmenai turėjo atlikti keturias užduotis: teorinių žinių patikrinimas, stalo serviravimas pagal pateiktą meniu, pagaminti kokteilį pagal pateiktą receptūrą ir paruošti kavą su pienu. Šauniausios komandos moksleiviai , surinkę 39 balus iš 40 galimų , pripažinta Algimanta Sukackaitė PB16 gr., Viktorija Kučinskaitė PB17gr.,Laura Jaskelevičiūtė PB18 gr. Sveikiname nugalėtojus. Visiems dalyviams mokyklos direktorė Laimutė Vaitiekūnienė įteikė po atminimo dovanėlę.

 
Ankstesni įrašai


KVIEČIAME

VASARIO 16-ĄJĄ

ŠVĘSTI LINKSMAI!

„ES šalių patirtis taikant pameistrystę“

         Sausio 29 d. mokykloje vyko baigiamoji Erasmus+ programos projekto „ES šalių patirtis taikant pameistrystę“   konferencija, kurioje dalyvavo ne tik Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos ir projekto partnerių - Varėnos technologijos ir verslo mokyklos, bei Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos komandos, bet ir komandos iš kitų regiono profesinių mokyklų: Simno žemės ūkio mokyklos,  Aukštadvario žemės ūkio mokyklos, Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filialo.

Netradicinė pamoka Padavėjų – barmenų specialybės moksleiviams

,,Lietuviškų gėrimų  kelias Alitoje”

           2019-01-15 d. PB17, PB18 grupės moksleiviai  vadovaujami mokytojų A. Čeponienės ir V. Murauskienės vyko į Alytų, kur UAB Alita vyko netradicinė pamoka.

SAUSIO 13-OJI –

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

Gruodžio 20 dieną tikybos mokytoja Danutė Grabauskienė  ir etikos mokytoja Asta Makauskienė pakvietė  esančius ir buvusius mokyklos darbuotojus į adventinę popietę „Adventiniu taku į Kalėdinę šviesą“.