Aktualijos

Vasario 16- ąją šventėme linksmai!

Nuo pat ankstyvo vasario 15-osios ryto mokykla buvo pilna šurmulio: kas fotografavosi prie trispalvės balionų puokštės, kas pasipuošę trispalviais dažais mėgavosi savo gražiu atvaizdu,o į minėjimą „Lietuviškosios laisvės dvasia“ kvietė dainos apie Lietuvą. Mokyklos direktorė, sveikindama bendruomenę svarbiausios šventės proga, sakė, kad visi turigerai išmokti savo tautos laisvės pamoką ir  būti vieningi.Justino Marcinkevičiaus poemos „Mindaugas“ fragmento motyvą, jog „Tėvynę reikia visą laiką/ lipdyt ir kurti, kurti ir lipdyt...“patvirtino mokinių mintys, dainos, demonstruojama istorinė medžiaga. Kokiais darbais ir rezultatais mokiniai pasitinka Lietuvos valstybės atkūrimo 101- ąjį gimtadienį, supažindino direktorės  pavaduotojas ugdymui  Romualdas Makauskas. Mokyklos vadovai įteikė padėkas 2018-2019 mokslo metų I-ąjį pusmetį geriausiai besimokiusiems,aktyviausiems mokiniams.Minėjimą vainikavo bendra nuotrauka prie mokyklos, į dangų paleista trispalvė balionų puokštė ir gėlių padėjimas prie Nepriklausomybės paminklo.Šį renginį organizavę pedagogai - Danguolė Sušinskienė, Algimantas Tamašauskas, Rita Blaževičienė, Viktoras Safronovas – dėkoja minėjime  dalyvavusiems mokiniams ir didžiuojasi jais, nes mano, kadir išėjus iš mokyklosjuos lydės lietuviškosios laisvės dvasia, kad ne tik patys puoselės tradicijas, bet to mokys ir savo vaikus.

 
Ankstesni įrašai


2019-02-12 d.  mokomajame bare vyko meistriškumo konkursas . Konkursą vedė profesijos mokytojos Asta Čeponienė ir Vilija Murauskienė.

KVIEČIAME

VASARIO 16-ĄJĄ

ŠVĘSTI LINKSMAI!

„ES šalių patirtis taikant pameistrystę“

         Sausio 29 d. mokykloje vyko baigiamoji Erasmus+ programos projekto „ES šalių patirtis taikant pameistrystę“   konferencija, kurioje dalyvavo ne tik Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos ir projekto partnerių - Varėnos technologijos ir verslo mokyklos, bei Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos komandos, bet ir komandos iš kitų regiono profesinių mokyklų: Simno žemės ūkio mokyklos,  Aukštadvario žemės ūkio mokyklos, Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filialo.

Netradicinė pamoka Padavėjų – barmenų specialybės moksleiviams

,,Lietuviškų gėrimų  kelias Alitoje”

           2019-01-15 d. PB17, PB18 grupės moksleiviai  vadovaujami mokytojų A. Čeponienės ir V. Murauskienės vyko į Alytų, kur UAB Alita vyko netradicinė pamoka.

SAUSIO 13-OJI –

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA