Aktualijos

Karjeros dienos

2019- 05- 29 Dalyvavome A.Kirsnos pagrindinėje mokykloje, kur vyko  karjeros dienos. Veisiejų TVM PB 17-18 grupės moksleiviai kartu su profesijos mokytojomis Asta Čeponiene ir Vilija Murauskiene  organizavome praktinę veiklą ir supažindinome su padavėjo ir barmeno specialybe. Visiems moksleiviams buvo pristatyti barmenų darbo ypatumai, pademonstruoti nealkoholinių kokteilių gaminimo būdai, puošimas, serviravimas. Norint paruošti  puikų kokteilį neužtenka žinoti vien jo sudėtines dalis ir proporcijas , labai svarbi ir pati ruošimo technika, menas sužavėti klientus. Visi norintys  moksleiviai  galėjo patys pabandyti pasigaminti ir paragauti spalvingų ir gaivių nealkoholinių kokteilių.

Reikėtų nepamiršti, kad vienintelis būdas gerai atlikti savo darbą yra mėgti tai ką darai. Jei jo dar neradai, ieškok. Nesustok. Kai rasi – jausi tai visa širdimi. (Steve Jobs)
Ankstesni įrašai


Gegužės 28 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko netradicinė pamoka „Fizinis aktyvumas prieš žalingus įpročius“.

Gegužės 7 d. vyko Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Padavėjas barmenas 2019“. Konkurse

Š.m.  gegužės  2-3 dienomis  Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko socialinio ir emocinio ugdymo  programos  LIONS QUEST  „Raktai į sėkmę“ mokymai.  

Gražią balandžio 30 dieną 9-10 klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Danguolės Sušinskienės ir Algimanto Tamašausko, išvyko į netradicinę istorijos, pilietinio ugdymo ir lietuvių literatūros pamoką„ Tautinės tapatybės apraiškos  Vilniuje“.

Sveikiname