Apie mokyklą

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje yra puikios sąlygos dirbti ir mokytis. Čia gražūs turtingi  kabinetai, erdvios aktų ir sporto salės, jaukus bendrabutis, viešbutis, biblioteka, kaimo turizmo sodyba, gera materialinė bazė. Čia galima turiningai praleisti laisvalaikį, veikia daug būrelių, įdomi neformaliojo ugdymo veikla.

Turėdami galimybę mokytis  modernioje edukacinėje aplinkoje mokiniai ne tik įgyja bendrojo ugdymo dalykų, konkrečios profesijos teorijos žinių ir praktinių įgūdžių, bet ir turiningai leidžia laisvalaikį.

 

Mokykloje gali mokytis:

 

  1. priimami mokytis į bendrojo ugdymo programos 9 arba 10 klasę. Per vienerius arba dvejus metus mokiniai įgyja pagrindinį išsilavinimą ir toliau gali rinktis vieną iš profesinio mokymo programų kartu su viduriniu ugdymu.

II. Mokiniai, turintys pagrindinį išsilavinimą, priimami mokytis pagal trejų metų trukmės profesinio mokymo programą kartu su vidurinio ugdymo programa gimnazijos  skyriuje. Mokiniai per 2 metus įgiję vidurinį išsilavinimą toliau gali rinktis studijas aukštosiose mokyklose arba įgyti vieną iš profesinio mokymo programų.

III. Mokiniai, turintys vidurinį išsilavinimą, priimami mokytis pagal vienerių, vienerių su puse arba dvejų metų pasirinktą profesinio  mokymo programą.

IV. Asmenys, turintys profesinę kvalifikaciją, priimami mokytis pagal tęstinio profesinio mokymo programas. Mokymasis nemokamas jeigu asmuo pirmą kartą mokosi pagal pasirinktą tęstinio profesinio mokymo programą.

 

          Gimnazijos skyriuje mokiniai mokydamiesi pagal bendrojo ugdymo devintos, dešimtos, vienuoliktos ir dvyliktos klasės programas gali įgyti pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą.

          Profesinio mokymo skyriuje mokiniai gali įgyti profesinę kvalifikaciją baigę vieną iš mokyklos siūlomų pirminio arba tęstinio profesinio mokymo programų.

 

Nuorodos:

 
mokyklos-pristatymas-2019.ppsx

 

Atnaujinta: 2019-05-17