Aktualijos

Paminėta Europos kalbų diena

Europos kalbų diena Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje buvo paminėta labai žaismingai. Renginio vedėjai – 11-12 klasių mokiniai, sakė, kad visoje Europoje švenčiamos dienos tikslas – populiarinti daugiakalbę Europos kultūrą, skatinti europiečius mokytis kalbų ir per kalbas pažinti svetimas kultūras. ,,Kalbos atveria duris, leidžia kitaip pažvelgti į pasaulį, o svarbiausia, kad kalbos suvienija žmones", - sakė renginio vedėjai. Atkreipė dėmesį, kad visais laikais kalbų mokėjimas rodė žmogaus intelektualumą. Kiekviena valstybė privalo tausoti savo kalbą, tačiau negalima pamiršti ir kitų tautų kalbos, nes ,,tas, kuris nemoka svetimų kalbų, nesupranta ir savosios“(J.V.Gėtė).

Surengtoje viktorinoje „Atspėk, kokia kalba skamba daina!“, mokiniai įrodė, jog geba atpažinti įvairių Europos tautų kalbas, pajuto, kad žodyje gali suplakti širdis, nesvarbu, kokia kalba jis būtų pasakytas.

Europos kalbų dienos renginiui mokinius ruošė mokytojos Danguolė Sušinskienė, Linutė Kozenkova ir Ina Juškytė.
Ankstesni įrašai


Įgyvendinant Integruotą technologijų programą, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos devintokai kartu su technologijų mokytoja Alma Burbaite ir socialine pedagoge Laima Varneliene nuvyko į Lazdijų darbo biržą.

Mielieji mokytojai,

 

Gyvenimas susideda iš didelių ir mažų įvykių,
kurie paįvairina kasdienybę ir
kuriais matuojama gyvenimo kelionė.

 

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos devintokai vadovaujami mokytojos Almos Burbaitės dalyvavo netradicinėje technologijų pamokoje UAB ,,Pietų Megrame“, įsikūrusioje Šventežeryje (Lazdijų r.). P

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vykdant vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos projektą ,,Aš ir mano saugi mokykla“, mokiniai iš socialiai remtinų šeimų kartu su socialine pedagoge Laima Varneliene ir neformaliojo švietimo organizatore Birute Talandiene, vyko į ekskursiją Lietuvos – Lenkijos pasieniu.

Rugsėjo 15 d. Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje šurmuliavo tradicinė šventė ,,Lazdijų ruduo 2017“, kurioje dalyvavo ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė.