Aktualijos

Mokslo metų pradžios šventė

Mokyklinis skambutis, nuskambėjęs  Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje, paskelbdamas naujų mokslo metų pradžią, sukvietė visą mokyklos bendruomenę į klases, o vėliau į renginį Aktų salėje. Visus susirinkusius pasveikino ir renginį pradėjo LR himnu mokyklos direktorė L. Vaitiekūnienė.  Mokyklos bendruomenę pasveikino šventėje dalyvavę svečiai- Lazdijų rajono savivaldybės vicemeras A. Klėjus, Veisiejų Šv. Jurgio parapijos klebonas Ž. Burnys, Veisiejų seniūnijos seniūnas Z. Sabaliauskas. Po iškilmingų sveikinimų klausėmės Lazdijų rajono kultūros centro grupės „Kryžkelė“ (vad. V. Safronovas)   koncerto.

     Sveikiname mokyklos bendruomenę su nauja pradžia ir linkime kūrybingumo, energijos, sveikatos , optimizmo ir gerų mokinių, o mokiniams-  atkaklumo ir valios siekiant išsvajoto tikslo ir  įsigyjant pasirinktą specialybę.

     Gerų, saulėtų, sveikų mokslo metų!
Ankstesni įrašai


2019 - 09 – 02d.

Ant mano delno vasara dar šoka,                     

Jau paskutinė gula pradalgė,

Smagu be nuoskaudos pažvelgt į žmogų,

Visiems, visiems geriausio palinkėt. (J.Jakštas ) 

Veisiejų technologijų ir verslo mokykla tęsia tarptautinių mobilumo stažuočių tradicijas ir jau ne pirmą vasarą sudaro galimybes profesinę kvalifikaciją įgijusiems VTVM absolventams išvykti į stažuotes užsienyje. Šią vasarą VTVM absolventai turėjo galimybes įgyti realios tarptautinio darbo patirties dalyvaudami stažuotėse pagal Erasmus+ programos mobilumo projektą „Tiltas į darbo rinką“.

Mokyklos baigimas ir profesijos įgijimas- vienas iš ypatingai svarbių gyvenimo etapų, nuo kurio prasideda naujas- karjeros kelias.  Šiandien įteikėme  diplomus ir į naują gyvenimo kelią išlydėjome 95 Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos absolventus.

2019 m. birželio 21 d. 10 val.

kviečiame į

 

2019 m. gegužės 30 – birželio 1 dienomis Sakartvelo technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centre (Tbilisis) vyko tarptautinis mokslinis seminaras „Lietuvių kultūros ženklai Sakartvele“. Šiame moksliniame seminare Veisiejų technologijos ir verslo mokyklai atstovavo gimnazijos skyriaus vedėja Salomėja Zaburienė, socialinė pedagogė Laima Varnelienė, lietuvių kalbos mokytoja Danguolė Sušinskienė ir profesijos mokytojas Virginijus Sušinskas.