Aktualijos

Vyko praktikos pamoka Birštono sanatorijoje ,,Eglė“

Kovo 30 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos PB16 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytojomis Asta Čeponiene ir Vilija Murauskiene dalyvavo Birštono sanatorijoje ,,Eglė“ netradicinėje lankytojų aptarnavimo praktikos pamokoje.

Sanatorijos personalo direktorius Modestas Aviža mokinius supažindino su maitinimo įmonės patalpomis, darbo reikmenimis, prekybos salės įrengimais ir baldais, kokie reikalavimai yra keliami padavėjams-barmenams. Baigdamas pristatymą, direktorius pakvietė mokinius, pabaigus mokslus, atvykti dirbti į ,,Eglę“. Taip pat mielai bus laukiami ir norintys atlikti praktiką.  

Pasibaigus pamokai, Birštono turizmo informacijos centro vyr. specialistas turizmui Juozas Aleksandravičius pakvietė visus aplankyti įžymias ir gražiausias Birštono vietas.

 
Ankstesni įrašai


Kovo 29 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9-11 klasių mokiniai kartu su mokytojomis Asta Makauskiene ir Danute Grabauskiene dalyvavo LNK televizijoje laidos „KK2 penktadienis“ filmavime.

Kovo 4 - 25 dienomis Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos virėjo profesijos mokinė Vilma Siniauskaitė ir padavėjo – barmeno profesijos mokinės Ligita Mickevičiūtė ir Aistė Žiurinskaitė dalyvavo trijų savaičių trukmės stažuotėje Italijoje.

Vasario 26 d. – kovo 19 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos apdailininko (statybininko) profesijos ST14 grupės mokiniai Gytis Bartninkas ir Gytis Okriemas dalyvavo trijų savaičių trukmės stažuotėje Vokietijoje, o ST14 grupės mokiniai Aurimas Povilaitis ir Ričardas Malažinskas - trijų savaičių trukmės stažuotėje Maltoje.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje profesijos mokytojos Jurgita Petkevičienė ir Asta Šerkšnaitė organizavo konkursą ,,Mes verslūs“, kuriame ekonomikos žinias pademonstravo 9-10 klasių, KT16, PB16  ir ST16 grupių mokiniai.

Kovo 23 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9A ir V16P grupių mokiniams dailės pamoka vyko Veisiejų krašto muziejuje.