Aktualijos

Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse

Balandžio 5 d. į Veisiejų technologijos ir verslo mokyklą rinkosi Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai: čia vyko kūrybinės dirbtuvės tema ,,Velykų belaukiant“.

Apie artėjančios pavasario šventės – Velykų – atsiradimo ištakas, tradicijas, simbolius, papročius ir daug kitų įdomių dalykų Trečiojo amžiaus universiteto klausytojams papasakojo neformaliojo švietimo organizatorė Birutė Talandienė.

Po to buvo mokomasi velti Velykų margutį iš spalvotos vilnos. Šį daug kantrybės reikalaujantį darbą atlikti mokė ir vėlimo paslaptimis pasidalijo gimnazijos vedėja Alma Burbaitė.

Marginti vašku mokė profesinio skyriaus vedėja Albina Ramanauskienė. Ji taip pat papasakojo ir apie spalvų ir simbolių, vaizduojamų ant kiaušinio, reikšmę.

Surišti verbą – daug kruopštumo reikalaujantis darbas. Dailės mokytoja Vida Alšauskienė  pamokė, kaip iš įvairiausių džiovintų žolynų, samanų, gėlių surišti verbą – Velykų simbolį.

 
Ankstesni įrašai


Kovo 30 d. apie mokymosi perspektyvas Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje atvyko pasidomėti Leipalingio pagrindinės mokyklos aštuntos klasės mokiniai ir mokytoja.

Kovo 30 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos PB16 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytojomis Asta Čeponiene ir Vilija Murauskiene dalyvavo Birštono sanatorijoje ,,Eglė“ netradicinėje lankytojų aptarnavimo praktikos pamokoje.

 

Kovo 29 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9-11 klasių mokiniai kartu su mokytojomis Asta Makauskiene ir Danute Grabauskiene dalyvavo LNK televizijoje laidos „KK2 penktadienis“ filmavime.

Kovo 4 - 25 dienomis Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos virėjo profesijos mokinė Vilma Siniauskaitė ir padavėjo – barmeno profesijos mokinės Ligita Mickevičiūtė ir Aistė Žiurinskaitė dalyvavo trijų savaičių trukmės stažuotėje Italijoje.

Vasario 26 d. – kovo 19 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos apdailininko (statybininko) profesijos ST14 grupės mokiniai Gytis Bartninkas ir Gytis Okriemas dalyvavo trijų savaičių trukmės stažuotėje Vokietijoje, o ST14 grupės mokiniai Aurimas Povilaitis ir Ričardas Malažinskas - trijų savaičių trukmės stažuotėje Maltoje.