Aktualijos

Floristinio kilimo konkursas ,,Rudens spalvos“

Floristikos būrelio vadovės, mokytojos Vidos Alšauskienės iniciatyva, Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko floristinio kilimo kūrimo konkursas ,,Rudens spalvos“. Į konkursą atvyko mokiniai ir jų mokytojos iš Daugų technologijos ir verslo mokyklos, Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos bei Simno ir Aukštadvario žemės ūkio mokyklų.

Mokytojos Asta Čeponienė ir Vilija Murauskienė kartu su mokiniais - būsimaisiais barmenais - atvykusius svečius priėmė ir pavaišino karšta arbata.

Prieš prasidedant konkursui, komandų dalyviai buvo trumpai supažindinti su floristinio kilimo kūrimo taisyklėmis: trijų mokinių komanda per dvi valandas turėjo sukurti iš savo atsivežtų medžiagų rudeniškomis spalvomis turtingus, originalius floristinius kilimus.

Mokyklos kieme komandos ėmėsi darbo: ant išdėstytų rėmų buvo dėliojami, komponuojami įvairiausi ornamentai, vaizdai iš gėlių žiedų, lapų, uogų, medžio šakų ar kitokių medžiagų.

Kūrybai skirtas laikas prabėgo greitai ir dėmesį patraukiančiais darbais jau galėjo gėrėtis tiek Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė, tiek ir patys konkurso dalyviai.

Mokyklos direktoriaus įsakymu patvirtinta vertinimo komisija floristinius kilimus vertino pagal meistriškumą, originalumą spalvingumą ir techniškumą.

Prieš įteikdama padėkas bei prizus, direktorė Laimutė Vaitiekūnienė padėkojo konkurso dalyviams už gražius darbus, palinkėjo sėkmės ir toliau kuriant floristinius stebuklus.

 
Ankstesni įrašai


Europos kalbų diena Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje buvo paminėta labai žaismingai.

Įgyvendinant Integruotą technologijų programą, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos devintokai kartu su technologijų mokytoja Alma Burbaite ir socialine pedagoge Laima Varneliene nuvyko į Lazdijų darbo biržą.

Mielieji mokytojai,

 

Gyvenimas susideda iš didelių ir mažų įvykių,
kurie paįvairina kasdienybę ir
kuriais matuojama gyvenimo kelionė.

 

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos devintokai vadovaujami mokytojos Almos Burbaitės dalyvavo netradicinėje technologijų pamokoje UAB ,,Pietų Megrame“, įsikūrusioje Šventežeryje (Lazdijų r.). P

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vykdant vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos projektą ,,Aš ir mano saugi mokykla“, mokiniai iš socialiai remtinų šeimų kartu su socialine pedagoge Laima Varneliene ir neformaliojo švietimo organizatore Birute Talandiene, vyko į ekskursiją Lietuvos – Lenkijos pasieniu.