Aktualijos

Akcija "Darom"
Ankstesni įrašai


Kaimo turizmo organizatoriaus ir padavėjo barmeno specialybės besimokantys mokiniai kartu su mokytojomis R. Blaževičiene, V. Murauskiene, A. Šerkšnaite ir A. Čeponiene lankėsi svečių namuose „Gojus“  ir Lazdijų turizmo informaciniame centre. Svečių namuose mokiniai buvo supažindinti su baro, restorano veikla, apžiūrėjo įrangą, įmonės interjerą, susipažino su įmonės įkūrimo istorija, maitinimo ir apgyvendinimo verslo specifika, darbo organizavimu, rezervavimo sistemų ypatumais,  apžiūrėjo viešbučio kambarius, spa, didžiąją ir mažąją pokylių sales. Džiaugiamės galėję susipažinti su puikia įmone ir svetingais jos šeimininkais.

 

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokytojų komanda:  mokytojos A. Šerkšnaitė, J. Petkevičienė, I. Juškytė, R. Blaževičienė  ir V. Alšauskienė dalyvavo projekto „Lyderių laikas 3“ renginyje,  kuris vyko Veisiejų S. Gedos gimnazijoje.

Projektu siekiama sukurti kuo palankesnę terpę švietimo lyderystei nacionaliniu, savivaldos bei mokyklos lygmeniu. Tai nacionalinė iniciatyva, siekianti tobulinti ugdymo įstaigų vadybos praktiką bei besimokančiųjų mokymosi kokybę.

 

                                       

 

      Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bibliotekoje  vyko susitikimas su menininke, rašytoja, televizijos laidų vedėja, labdaros akcijų organizatore Nomeda Marčėnaite.  Menininkė pasakojo apie savo nuveiktus darbus, perteikė savo požiūrį į kertines gyvenimo vertybes.  Nomeda  visas susirinkusias moteris sužavėjo savo atvirumu,  meile kiekvienam  ir  begaline  tolerancija.   Ji kiekvieną ragino nebijoti būti savimi, džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka ir bet kuriame amžiaus tarpsnyje siekti  savo tikslų.  

 

    

 

                                                                           

 

2018 m. kovo 11-30 dienomis Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos apdailininko (statybininko) specialybės besimokantys mokiniai Vitas Muliuolis, Edvinas Žurinskas, Dominykas Valenta ir Žilvinas Jotautis dalyvavo trijų savaičių trukmės stažuotėje Vokietijoje. Stažuotė vyko pagal Erasmus+ programos mobilumo projektą „Inovacijos statybų aikštelėje“.