Aktualijos

KALĖDINIS SMIGINIO TURNYRAS

Gruodžio 19 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko Kalėdinis smiginio turnyras. Susirinko gausus būrys išbandyti savo taiklumą. Atskirai varžėsi merginos, vaikinai ir darbuotojai. I-oji vieta merginų tarpe atitekoIrmai Sadauskienei, II –oji – Saulei Šalengaitei, III –oji – Gabrielei Petuškaitei. Vaikinų tarpe I-oji vieta atitekoGyčiui Karpuškai, II –oji - Orestui Žurinskui, III –oji - Ignui Muliuoliui. Įnirtinga kova iki paskutinio metimo vyko tarp darbuotojų: I – ą vietą iškovojo Rimas Kauzonas, II – ąją - Vida Alšauskienė, III – ąją - Rasa Supranavičiūtė.

        Dėkojame visiems dalyvavusiems, kurie puikiai leido laiką skaičiuodami savo ir draugų taškus, kurdami strategijas kovojant dėl laimėjimo, bet svarbiausia visi buvo savimi, dalinosi puikiomis emocijomis, kurių tikrai netrūko.

 

                                                                       Kūno kultūros mokytoja – Saiva Bendaravičiūtė
Ankstesni įrašai


VISUS, VISUS MOKYKLOS DARBUOTOJUS

KVIEČIAME

2018 gruodžio 18 dieną 9 klasės mokiniai kartu  su mokytoja V. Alšauskiene  dailės pamokos metu vyko į kalvę, kur susipažino su vienu seniausių amatų – kalvyste, kurio esmė yra daiktų kalimas iš metalo.

Edukacinę dailės pamoką pravedė Dainavos krašto amatininkų, menininkų ir tautodailininkų asociacijos pirmininkas, profesijos mokytojas Juozas Varnelis.

 2018 m. gruodžio 10 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos padavėjo-barmeno ir kaimo turizmo organizatoriaus specialybių moksleiviai kartu su mokytojomis Asta Čeponiene, Vilija Murauskiene, Albina Ramanauskiene ir Asta Šerkšnaite lankėsi

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenę

2018 - 12- 21 d. 1030 val. kviečiame į susitikimą

 

2018 – 05 – 11d. organizavome renginį